Zakończył się II sezon Żukowskiej Ligi Oldboys!
Trzech zawodniów walczy o piłkę.

W minioną niedzielę zakończyliśmy drugą edycję Żukowskiej Ligi Oldboys turniejem halowym.

W ostatnim turnieju zwycięstwo odniosła drużyna Auto Farbex Przodkowo 18 pkt 11:0, drugie miejsce wywalczył zespół Oldboys Żukowo 12 pkt 13:7, trzecie Old Stars Chwaszczyno 12 pkt. 11:4

IV - Alfa 12 pkt. 13:7 (o miejscach 2-4 decydowała tzw. mała tabela),

V - Klub Szczęśliwej Starości 6 pkt. 9:7, VI - Amatorzy z Kaszub 3 pkt 9:11.

Niestety awizowany wcześniej zespół Radunia Glincz nie dojechał na turniej.

W klasyfikacji generalnej Żukowskiej Ligi Oldboys, która składała się w tym sezonie z dwóch turniejów trawiastych oraz dwóch halowych, zwyciężył zespół Old Stars Chwaszczyno 30 pkt, drugie miejsce wywalczył Auto Farbex Przodkowo 28 pkt. Podium uzupełniła drużyna Oldboys Żukowo 26 pkt. Na kolejnych miejscach uplasowały sie następujące zespoły: 4. Alfa 22 pkt, 5. Klub Szczęśliwej Starości 15 pkt, 6. Amatorzy z Kaszub 9 pkt, 7. Radunia Glincz 5 pkt.

Wśród wyróznionych indywidualnie zawodników znaleźli się Rafał Kroemer - Alfa, Marcin Kaszubowski - Oldboys Żukowo, Dariusz Łasak - Auto Farbex Przodkowo, Tomasz Żemełka - Old Stars Chwaszczyno, Artur Rybakowski - Amatorzy z Kaszub, Piotr Cichy - Klub Szczęśliwej Starości.

Puchary, medale dyplomy oraz statuetki drużynom oraz wyróżnionym zawodnikom wręczyła Dyrektorka Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie Aleksandra Rogalewska - Kania.