1

2

3

Wyniki 27 Żukowskiego Przełaju - prawie pół tysiąca uczestników !!

Szczegółowe wyniki 27 Żukowskiego Przełaju. 

Rocznik 2011 i młodsi    (dziewczęta)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Emilia Hermann Ekoludek Szczenurze
2. Wiktoria Maras Siemirowice
3. Martyna Walkusz Sianowo

Rocznik 2011 i młodsi    (chłopcy)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Piotr Zbrzeźniak Przedszkole Straszyn
2. Paweł Moruń SP 2 Żukowo
3. Aleks Ohs SP 1 Żukowo

Rocznik 2010     (dziewczęta)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Anna Pragacz SP Rotmanka
2. Celia Klein SP Lubań
3. Kinga Słomion Belta Team Gdańsk

Rocznik 2010     (chłopcy)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Błażej Jurewicz SP 1 Elbląg
2. Robert Littwin OSP Kłosowo
3. Adrian Duzowski Olpuch

 

 

Rocznik 2009     (dziewczęta)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Zuzanna Pobudkiewicz Ekoludek Szczenurze
2. Weronika Ptach SP 4 Pruszcz Gd
3. Amelia Tasior Ekoludek Szczenurze

Rocznik 2009     (chłopcy)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Nikodem Jaszewki SP 4 Kościerzyna
2. Grzegorz Narloch NSP Sokrates Gdańsk
3. Marek Stańczyk SP Pępowo

Rocznik 2008     (dziewczęta)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Julia Zalewska ZSSiO Gdańśk
2. Amelia Sławska SP Banino
3. Hania Salewska SP Banino

Rocznik 2008     (chłopcy)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Konrad Złoch SP 16 Gdynia/KL Gdynia
2. Kuba Mikos SP Banino
3. Kryspin Garski Świat płytek u Kryspina

Rocznik 2007     (dziewczęta)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Weronika Mocarska SP Banino
2. Oliwia Hermann Ekoludek Szczenurze
3. Aleksandra Kamińska SP 1 Żukowo

 

 

Rocznik 2007     (chłopcy)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Szymon Półczyński SP 1 Żukowo
2. Konrad Dułak Skorzewo
3. Nikodem Łada SP Kościerzyna

Rocznik 2005-2006  (dziewczęta)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Amelia Pobłocka SP Skorzewo
2. Magdalena Rybandt SP 1 Żukowo/GKS Żukowo
3. Julita Troka Skorzewo

 

Rocznik 2005-2006  (chłopcy)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Daniel Mikołajewski SP Banino
2. Kacper Jaszewski Kościerzyna
3. Bartosz Strojnowski Szczenurze

 

Rocznik 2002-2004  (dziewczęta)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Julia Mikołajewska Banino/GKS Żukowo
2. Julia Gruchała Goręczyno/ Akademia biegowa Kiełpino/Kartuzy
3. Weronika Mikołajewska Banino/GKS Żukowo

 

Rocznik 2002-2004  (chłopcy)

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Szkoła

1. Daniel Marszk GKS Cartusia Kartuzy
2. Marcel Papke Szczenurze
3. Jakub Benka Goręczyno

BIEG NIEPODLEGŁOŚCIOWY NA 5 KM

OPEN KOBIETY:

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Klub

1. Olena Shurkhno Rawicz
2. Yulia Diatlova Rawicz
3. Ewelina Paprocka Obliwice

OPEN MĘŻCZYŹNI:

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Klub

1. Tadeusz Zblewski LKB IM Braci Petk Lębork
2. Łukasz Kujawski GKS Żukowo
3. Dawid Garski MLKS Baszta Bytów

HARDCORE RUN NA 3 KM

OPEN KOBIETY:

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Klub

1. Paula Korowaj Navigatoria
2. Dagmara Groth GKS Żukowo
3. Agnieszka Weiland Nocne Wilki

OPEN MĘŻCZYŹNI:

Miejsce                 Imię i Nazwisko                                          Klub

1. Błażej Król GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska
2. Arkadiusz Połeć Sopot
3. Ireneusz Sywanycz Gdańsk

W biegach młodzieżowych wzięło udział 327 chłopców i dziewcząt. Najliczniej obsadzonym biegiem był bieg chłopców rocznik 2011 i młodsi. Bieg seniorów to 118 osób, Hardcore RUN 34 uczestników.

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

Kalendarz imprez

maj 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Aktualna pogoda

Przeważnie zachmurzenie

20°C

Żukowo

Przeważnie zachmurzenie
Wilgotność: 72%
Poniedziałek 12°C / 26°C Częściowe zachmurzenie
Joomla templates by Joomlashine