1

2

3

Aleksandra Rogalewska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Aleksandra Rogalewska

VI Regionalna Bitwa Kulinarna

Kucharze zmierzą się w konkurencji trzech tradycyjnych kaszubskich potraw weselnych. Nie zabraknie dobrej muzyki, o którą zadba chór „Strzelenka” z Tuchomia (gm. Żukowo) – pod dyrekcją Karola Krefty. Swoją premierę będą miały „Kaszëbsczé wieselné nótë”. Prowadzić Bitwę będą: Dominika Klawikowska oraz Robert Groth.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny! Darmowa degustacja zapewniona :)

Dotrzeć do Żukowa na Dzień Jedności Kaszubów można na kilka sposobów:

Raz jeszcze dziękujemy!

8 marca o godz. 12.00 Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłosi oficjalne wyniki tegorocznej zbiórki. My natomiast dzisiaj, raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w organizacji 27. Finał WOŚP w Żukowie. Z dumą informujemy, że ostateczna kwota jaką udało nam się to 75.388,71 zł, a zatem jest to suma o prawie 10.000 większa niż rok wcześniej!

Zapraszamy na film!

Panie hafciarki zapraszają!

Kolejne spotkanie pasjonatów haftowania już we wtorek 12 lutego w sali nr 10 przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Żukowie o godz. 18:00!

To już ostatni dzwonek!

To już ostatni moment, by wziąć udział w aukcjach Allegro wystawionych przez żukowski Sztab WOŚP. Wszystkie aukcje kończą się jutro, a wciąż sporo ciekawych przedmiotów czeka na wszystkich chcących wesprzeć tegoroczny cel Finału. Poniżej linki do prowadzonych przez nas aukcji:

Cisza jest pełnią słowa

Dzisiaj od godziny 17.00 do soboty do godz. 19.00 zacznie obowiązywać żałoba narodowa ogłoszona w związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. To co wydarzyło się w niedzielę poruszyło nas wszystkich, nie tylko osobiście, ale także jako członków żukowskiego Sztabu WOŚP i organizatorów wielu imprez kulturalnych i sportowych. Myślami i sercem jesteśmy z najbliższymi śp. Pawła Adamowicza, jego współpracownikami i całą społecznością gdańszczan.

Dziękujemy, że graliście z nami!

Wkrótce szczegółowa relacja z żukowskiego Finału WOŚP.

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu!

Ze względu na organizację Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" dnia 13 stycznia br. nastąpią czasowe utrudnienia w ruchu na ul. Armii Krajowej w Żukowie. Start biegu nastąpi o godz. 13.00 na parkingu przy Hali Widowiskowo - Sportowej, a trasa będzie prowadziła ul. Armii Krajowej do ronda im. 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty im. Marszałka Józefa Piłsudskiego i z powrotem. Utrudnienia potrwają od godz. 12.45 do godz. 14.00. W załączniku mapa prezentująca objazd.

Razem możemy więcej

Choroba nie wybiera, może spotkać każdego z nas. Co godzinę, ktoś dowiaduje się, że choruje na białaczkę lub nowotwór krwi – dzieci, młodzież, dorośli. Ty możesz jednak pomóc każdemu. Zwłaszcza w ten szczególny dzień, jaki jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Łączymy siły z DKMS - działamy wspólnie! Każdy z nas chce zmieniać świat na lepsze. I chociaż pomaganie nie jedno ma imię, zawsze idzie w parze z dobrocią i wrażliwością serca.

Strona 1 z 9

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

marzec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine