1

2

3

Jacek Drążek

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jacek Drążek

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, zaprasza dzieci i młodzież na „Okisowe kółko szachowe”.Zajęcia odbywać się będą w Strefie Kultury w Chwaszczynie przy ul. Żeromskiego 9 sala nr 13, w każdy wtorek o godzinie 17.00 i przeznaczone są dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych.

Nauka gry w Baśkę

Jeśli chcesz nauczyć się grać w tradycyjną kaszubską grę karcianą Baśka, przyjdź we wtorek o godzinie 17.00, do siedziby Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie przy ul. Mściwoja 6. Szczegóły Jacek Drążek +48 731 809 002.

Na zaproszenie Obszaru Metropolitalnego Gdańsk, dzieci z gminy Żukowo, wybrały się w niedzielne popołudnie do Gdańska, na stadion Energa Gdańsk, na towarzyski mecz piłki nożnej rozegrany pomiędzy Lechią Gdańsk a Karpatami Lwów.

UWAGA !!!

Osoby, które wyraziły chęć udziału w zorganizowanym przez gminę Żukowo oraz OKiS wyjazdu na mecz towarzyski piłki nożnej Lechia Gdańsk - Karpaty Lwów, proszone są o pilne potwierdzenie udziału.

Zbiórka przed wyjazdem w dniu 9.09.2018 godzina 16.55 parking restauracji Gryf w Żukowie. Potwierdzenia pod nr tel. +48 731-809-002 Jacek Drążek.

Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc !!!!

Chętni proszeni są o kontakt !!!

Mistrzostwa Gminy Żukowo w 6 Piłkarskich

29 lipca br. na stadionie w Żukowie, zakończyła się rywalizacja Mistrzostw Gminy Żukowo w „6” Piłkarskich seniorów. Tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Dormar Meble Żukowo.

W niedzielę rozegrana została pierwsza część Mistrzostw Gminy Żukowo w Szóstkach Piłkarskich czyli eliminacje. Do rywalizacji zgłosiło się osiemnaście zespołów, które mierzyły się z sobą w trzech grupach eliminacyjnych. W grupie A najlepszą okazała się drużyna FC Zbieranina, która wyprzedziła kolejno Czarne Diabły Żukowo, Specjal Team, UKS Przyjaźń, Radunię Glincz oraz White Eagles FC. W grupie B prym wiodła drużyna Dormar Meble Otomino, która w pokonanym polu pozostawiła Borkowo, Amigo Przyjaźń, Dzikie Kocury, KS Banino oraz Gryf Pępowo. W grupie C komplet punktów zgromadził zespół Sparta Miechucino, która wyprzedziła kolejno Obrońców Tytułu, Dziki Borkowo, Kamienicę Szlachecką , Power Czaple oraz Wilmar KS Łapino.

Mistrzostwa Gminy Żukowo w 6 Piłkarskich

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, zaprasza sześcioosobowe drużyny piłkarskie, na turniej pod nazwą "Mistrzostwa Gminy Żukowo w 6 piłkarskich seniorów".

Żukowska Liga Orlika

Zakończyliśmy przedostatnią, czyli dziesiątą serię spotkań, tegorocznych rozgrywek Żukowskiej Ligi Orlika. We wczorajszych pojedynkach padły następujące wyniki:SKS Vigo Tuchom - Boterm Stacje Paliw 2:4, Gryf Pępowo - Alfa 4:10 w pozostałych Radunia Glincz - Elas Pol Niestępowo 6:9, Power Czaple - Pompa Team 8:5, Armin Style Lamkar - Czarne Diabły Żukowo 4:7, Budmax Przodkowo - Magmar Kartuzy 3:4.

RODZINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W niedzielę, 10 czerwca br. o godz. 9.00 na stadionie w Żukowie przy ul. Książąt Pomorskich odbędzie się Rodzinny Turniej Piłki Nożnej.

Żukowska Liga Orlika

W minionym tygodniu rozegraliśmy V serię spotkań tegorocznej edycji ŻLO. Na czele tabeli nadal znajduje się Budmax Przodkowo, który wyprzedza Czarne Diabły Żukowo oraz Magmar Kartuzy. Te trzy zespoły pozostają nadal bez straty punktów.

Strona 1 z 50

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine