1

2

3

Magmar Kartuzy tegorocznym zwycięzcą Żukowskiej Ligi Orlika

W dniu 21.06.2018, zakończyła się VI edycja rozgrywek piłkarskich pod nazwą Żukowska Liga Orlika. W tegorocznych zmaganiach udział wzięło prawie 200 zawodników zrzeszonych w 12 drużynach.

Drużyny rozegrały łącznie 66 spotkań, w których to sędziowie udzielili 53 napomnienia Zawody odbywały się z poszanowaniem zasad Fair Play, o czym świadczy znikoma ilość kontuzji, głównie wynikających z sytuacji przypadkowych oraz dużo mniejsza ilość kar indywidualnych niż w poprzednich sezonach. Niespodzianką i przykładem na grę Fair Play jest to, że sędziowie nie musieli w tym sezonie używać czerwonej kartki, żaden z zawodników takowej nie otrzymał bezpośrednio w meczu. Wiele ciekawych wspomnień czeka nas po odwiedzeniu strony internetowej OKiS, na którym to umieszczaliśmy informacje dotyczące rozgrywek. Na bieżąco można było śledzić wyniki oraz oglądać galerię zdjęć na profilu Facebook, stworzonym specjalnie dla uczestników oraz sympatyków Żukowskiej Ligi Orlika.

Tegorocznej dekoracji drużyn oraz nagrodzonych zawodników dokonali Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski oraz Dyrektor Ośrodka Kultury Sportu w Żukowie Aleksandra Rogalewska - Kania. Organizatorzy przygotowali oprócz pucharów, dyplomów i medali bony nagrodowe do wykorzystania u partnera rozgrywek firmy bsport.pl , dla wyróżniającego się bramkarza oraz najlepszego strzelca VI edycji Żukowskiej Ligi Orlika.

Mistrzem VI edycji rozgrywek została w tym sezonie drużyna Magmar Kartuzy, która to zgromadziła 30 punktów, strzeliła 63 bramki tracąc przy tym 29. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa BUDMAX Przodkowo – 27 pkt, a na trzecim BOTERM Stacje Paliw – 25 pkt. Na kolejnych pozycjach uplasowały się następujące drużyny:

Wśród strzelców najlepszym okazał się zawodnik drużyny Power Czaple Krzysztof Bazichowski zdobywca 24 bramek.

Najlepszym bramkarzem okazał się Plichta Sławomir z drużyny nowego mistrza czyli Magmar Kartuzy.

Nagrodę Fair Play wywalczyły drużyny: Magmar Kartuzy, Armin Style Lamkar oraz SKS Vigo Tuchom, które to przez całe rozgrywki otrzymała po dwa napomnienia. Specjalną nagrodę otrzymała drużyna Pompa Team, za wspaniałą postawę Fair Play w całych rozgrywkach.

Końcowa tabela, statystyki oraz komplet wyników VI sezonu Żukowskiej Ligi Orlika można znaleźć na www.okis-zukowo.pl.

Zdjęcia https://www.facebook.com/pg/okiszukowo/photos/?tab=album&album_id=1658700020915397

 

Tekst: Jace Drążek

Zdjęcia: Anna Kozakowska

Pobierz załącznik:

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine