Dołącz!

Kreatywny OKIS to program współorganizacji projektów i zachęta do ich organizowania przez wszystkie zainteresowane osoby: aktywistów, animatorów kultury, organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, instytucje.

  • Kreatywny OKIS otwiera się na inicjatywy kulturalne, społeczno-kulturalne i edukacyjno-kulturalne dla mieszkańców Gminy Żukowa. To program, który zaprasza do organizacji spotkań, szkoleń, warsztatów, pokazów filmowych z dyskusjami i innych form wydarzeń – wszystkiego, co jest możliwe do realizacji w przestrzeni OKIS.
  • Organizatorem może zostać każda osoba z pomysłem na wydarzenie z terenu Gminy Żukowo. 
  • Wymyśl wydarzenie, które jest możliwe do zrealizowania w sieni Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie.
  • Złóż wniosek do Kreatywnego OKIS i działaj – zachęcamy do realizacji autorskich pomysłów.

Aplikuj

Wnioski na działania przyjmujemy w sposób ciągły, do 10-tego dnia każdego miesiąca poprzedzającego ten, którego dotyczy działanie (np. na wydarzenie w lipcu wniosek należy złożyć do 15 czerwca). Informację zwrotną o przyjęciu lub nie wniosku przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie zgłaszający otrzymują do końca 15-tego dnia każdego miesiąca poprzedzającego wydarzenie.

Zgłoszenia można także składać pisemnie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 w siedzibie OKIS (ul. Mściwoja 6, 83-330 Żukowo).

Masz pytania lub chcesz umówić się na konsultację?

Skontaktuj się z koordynatorką programu Kreatywny OKIS: kontakt w godzinach pracy Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie 8.00 – 16.00 (od poniedziałku do piątku): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kto może aplikować?

  • osoby indywidualne,
  • grupy nieformalne,
  • organizacje pozarządowe,
  • instytucje kultury.

Poniżej znajdują się załączniki do pobrania: regulamin, wniosek, blankiet organizacyjny, zgody, sprawozdanie oraz logotyp OKISu.

Pobierz załącznik:

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

wrzesień 2023
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine