1

2

3

Muzyczna Eksplozja i Kolorowa Radość nad Jeziorkiem

W noc spadających gwiazd, żukowska scena ożywiła się mocnymi dźwiękami! Podczas tegorocznej edycji koncertów "Muzy nad Jeziorkiem," scenę opanowały mocne brzmienia. Kilka wyjątkowych zespołów, takich jak House of Death, Tymon Tymański, Chłopcy z Placu Broni i Ørganek, wstrząsnęło publicznością. Atmosfera zaczęła się od eksplozji kolorów, gdy dzieci, młodzież i dorośli z uśmiechem na twarzach ozdabiali się kolorowym proszkiem.

 

 Wydarzenie oficjalnie rozpoczęło się z udziałem gości, w tym Zastępcy Burmistrza Tomasza Szymkowiaka,

Przewodniczącego Rady Miejskiej Witolda Szmidtke, Przewodniczącej Komisji Kultury i Oświaty Marii

Byczkowskiej oraz Dyrektorki Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie, Aleksandry Rogalewskiej-Kani.

 

Pierwszy na scenie pojawił się zespół House of Death, który energicznie wykonywał heavy metalowe utwory, wzbudzając entuzjazm wśród widzów. Potężne dźwięki gitary, perkusji i wokalu dosłownie wstrząsały przestrzenią. Co więcej, zespół zaserwował publiczności prapremierowe utwory z ich nadchodzącego drugiego albumu "Into The Fire".

 

Tymon Tymański wraz z kwartetem Cztery Czwarte zaprezentowali swój projekt "Republika", w którym starannie zaaranżowane utwory dawnej Republiki ożyły w zupełnie nowatorski sposób. Chłopcy z Placu Broni, reaktywowani z okazji 15. rocznicy śmierci lidera grupy, przypomnieli publiczności kultowe utwory, takie jak "O Ela" czy "Wolność," przenosząc ich serca w lata młodości.

 

Koncert wieńczący wydarzenie należał do zespołu Ørganek, którego alternatywny rock porwał serca żukowskiej publiczności.

To, co działo się zarówno na scenie, jak i pod nią, wzbudzało ogromne emocje. Teren imprezy został podzielony na różnorodne strefy, które oferowały rozmaite atrakcje. Na przykład, w strefie art powstawały pamiątkowe przypinki, a niedaleko niej zlokalizowana była strefa pomocy DKMS, w której chętni mogli zarejestrować się, jako potencjalni dawcy szpiku. Chętni mogli również wziąć ulotkę z informacją o zbiórce funduszy na leczenie młodej mieszkanki Żukowa - Mai. Była także strefa jadła, gdzie zgłodniałych oczekiwały pyszne przysmaki. Na tradycyjnej plaży urządzono strefę relaksu, pełną gier, dobrych wibracji i wygodnych leżaków. Dla tych, którzy pragnęli wrażeń, dostępne były takie atrakcje jak eliminator arena, big ballers czy walka rycerzy. W ramach strefy profilaktyki, działającej pod hasłem "Żukowo walczy z używkami," odbywały się zajęcia z zakresu prewencji uzależnień od alkoholu, narkotyków, dopalaczy i innych substancji psychoaktywnych, mające na celu edukację i podniesienie świadomości w tej kwestii.

Partnerami tegorocznej edycji "Muzy nad Jeziorkiem" byli Browar Amber, Eksplozja Kolorów, DKMS oraz Kulturobranie. Wydarzenie to zapewne pozostawiło niezapomniane wspomnienia w sercach uczestników i już teraz czekamy na następną edycję!

>>Galeria zdjęć<<

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

wrzesień 2023
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine