1

2

3

Zwiedzaj z klasą!

Zapraszamy grupy zorganizowane na II edycję projektu z zastosowaniem technologii VR „Klasztor żukowskich norbertanek – historia i kultura”.

 

Projekt trwa od 18 maja do 2 czerwca.

W ramach projektu można skorzystać z wirtualnego zwiedzania nieistniejącego już klasztoru, zwiedzania z przewodnikiem Kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie i Muzeum Norbertanek Żukowskich, a także, w wybranych terminach, z warsztatów haftu kaszubskiego szkoły żukowskiej. Szczegóły dotyczące terminów i kosztów znajdują się w ofercie.

Projekt VR jest odpowiedni dla dzieci w wieku 8+

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W treści maila należy określić liczbę osób (min. 10 osób) oraz wybrany wariant oferty wraz z proponowanym terminem i, w razie potrzeby, zgłosić chęć otrzymania faktury lub paragonu za warsztaty haftu. Za oprowadzanie po Kościele i Muzeum oraz bilety wstępu przewodniczka może wystawić rachunek. Ostateczny termin zostanie potwierdzony w wiadomości zwrotnej, w zależności od dostępności. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Na dole strony do pobrania regulamin korzystania ze sprzętu VR oraz formularz zgody na udział dziecka w wydarzeniu.

 

Pobierz załącznik:

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

wrzesień 2023
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine