1

2

3

Mieszkańcy poznali swoją moc!

Za nami pierwszy z cyklu warsztatów organizowanych w ramach projektu „BO mieszkańcy mają moc”. W dniu wczorajszym w Świetlicy Wiejskiej w Czaplach znana trójmiejska aktywistka i działaczka Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska, Martyna Regent, poprowadziła warsztaty pt. „BO dobry plan to podstawa! Masz prawo wiedzieć!”, w których przybliżyła uczestnikom zagadnienia związane z zagospodarowaniem przestrzennym.

 

W trakcie warsztatów była możliwość dowiedzieć się, jak wygląda proces planowania przestrzeni nam najbliższej, naszej miejscowości czy gminy. Martyna podzieliła się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem, wskazując narzędzia i mechanizmy, z których mogą korzystać mieszkańcy chcąc czynnie zaangażować się w proces kształtowania naszego otoczenia.

W warsztatach uczestniczyli mieszkańcy z różnych stron naszej gminy (Czaple, Glincz, Leźno, Pępowo, Rębiechowo). Poza wartością dodaną była wymiana doświadczeń mieszkańców gminy.

Kolejny warsztat pt. "BO przyroda się liczy! -czyli jak działać na rzecz środowiska" odbędzie się już niebawem, 7 grudnia w STREFIE KULTURY (podlinkować jeśli mają), ul. Żeromskiego 9, Chwaszczyno.

Prezentacja w załączeniu.

Pobierz załącznik:

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

wrzesień 2023
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine