1

2

3

Gorrrące powitanie lata!

 

 Tak gorących Sobótek nie pamiętają najstarsi mieszkańcy Żukowa! Żar lał się strumieniami z nieba i nawet woda z Jeziorka nie mogła schłodzić ciepłej, rodzinnej atmosfery panującej w Parku. Po dwóch latach pandemicznej przerwy do Parku nad Jeziorkiem powróciły Sobótki!

 

 

Po raz pierwszy od wielu lat, podczas wydarzenia, niebo pozostawało praktycznie bezchmurne, a koncerty, zabawy i atrakcje przygotowane na świeżym powietrzu były czystą przyjemnością. Na sobótkowej scenie gościliśmy lokalnych wokalistów, w tym Dominikę Kwiatkowską, która pokazała jak pięknie rozwinął się jej głos. Wiele emocji wzbudził występ zespołu Modern Talking Reloaded. Zebrana w parku widownia wykonywała znane utwory wraz z muzykami. Koncerty gwiazd wieczoru Lanberry i Ani Rusowicz wzbudziły ogromne emocje i na pewno na długo pozostaną w pamięci słuchaczy.

 

Pod „sceną” też dużo się działo. Na chętnych czekały bezpłatne dmuchańce, malowanie twarzy, warsztaty plecenia wianków czy liczne zabawy z animatorem. Dzięki pomocy członów Koła Wędkarskiego PZW 82 „Gryf” na najmłodszych czekały gigantyczne puzzle, a nieco starsi mogli poćwiczyć rzuty do celu. To nie był koniec niespodzianek przygotowanych przez żukowskich wędkarzy. Każdy chętny mógł zrobić sobie zdęcie w łódce, na fanów słodyczy czekała napełniona cukierkami pinia ta, którą rozbito wiosłem. A osoby biorące udział w konkursie na najpiękniejszy wianek miały okazję wraz z ratownikiem wodnym wypłynąć na jeziorko by tam wyrzucić na wodę wianek. Witold Szmidtke, Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie dokonał rozpalenia sobótkowego ogniska. Nad bezpieczeństwem osób czuwali druhowie z żukowskiej Ochotniczej Straży Pożarnej. To dzięki nim, najmłodsi i nieco starsi mogli ochłodzić się pod kurtyną wodną. Na wszystkich chętnych czekały liczne stoiska ze słodyczami, jedzeniem, napojami i pamiątkami.

 

>>Relacja zdjęciowa<<

 

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

sierpień 2022
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine