1

2

3

Grand Prix dla ANTONINY BIELIŃSKIEJ!

 

 

14-letnia mieszkanka Kartuz Antonina Bielińska okazała się najlepszą uczestniczką V Powiatowego Przeglądu Talentów Artystycznych! Antonina wykonała utwór Ewy Farny „Znak” akompaniując sobie na ukulele. Fantastyczny głos i piękna interpretacja zawładnęła sercami jury.

 

 

Po trzech latach przerwy powrócił pod nową nazwą V Powiatowy Przegląd Talentów Artystycznych. W tegorocznych eliminacjach zaprezentowało się 106 uczestników. Trzy zespoły kaszubskie, orkiestra skrzypcowa, zespół dzieci grających na ukulele, chór szkolny i zumba. W kategorii indywidualnej mogliśmy podziwiać śpiew, grę na gitarze i pianinie, taniec. Jury w składzie Dominika Kwiatkowska, Beata Stoppa, Natalia Bartoszewicz przyznało następujące wyróżnienia dla: Angeliki Formelli, Anety Gawin, Banińskich Kwiatuszków i Orkiestry Skrzypcowej. Nagrodę dodatkową – bon do sklepu RTVEuroAGD otrzymała Julia Pawlus jako „człowiek wielu talentów”, bowiem pojawiła się na scenie parę razy: śpiewając, grając na skrzypcach, ukulele i tańcząc.

 

Gościem specjalnym był: Zespół Instrumentalny „TUTTI” z Chmielna, składający się z 10 osób działający przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Chmielnie, który wykonał dwa utwory na instrumentach perkusyjnych. Przewodnicząca Jury Dominika Kwiatkowska dodając otuchy wykonawcom zaśpiewała swoje dwa największe przeboje: Potwór” i „Loki”.

 

Dziękujemy rodzicom, nauczycielom za przygotowanie dzieci i młodzieży a wszystkim wykonawcom gratulujemy!

>>Zdjęcia z wydarzenia<<

 

 

 

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

marzec 2023
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine