1

2

3

Zmagali się z łamigłówkami

 

Wrzesień. Rozbrzmiał pierwszy dzwonek i dzieci oficjalnie pożegnały wakacje, a także zabawę „Wakacyjne łamigłówki”.

 

 

W każdą środę lata na stronie Ośrodka Kultury i Sportu w  Żukowie, a także na funpage’u na Facebook zamieszczane były zadania dla dzieci, chcących urozmaicić sobie okres letniego odpoczynku. Do zabawy zgłosiło się dwanaścioro uczestników, część z nich stworzyła dwuosobowe drużyny.

 

- Chcieliśmy, by „Wakacyjne łamigłówki” nie były „jednorazowe”, dlatego do wydarzenia można było dołączyć w każdym momencie, terminem ostatecznym był 31 sierpnia. Na uczestników i uczestniczki czekały różne zadania; nie zabrakło krzyżówek, rebusu czy prac plastycznych. Zadania zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez dzieci, a na ich rozrywce, zabawie i edukacji najbardziej nam zależało – opowiada o zabawie wakacyjnej Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie Aleksandra Rogalewska – Kania.

 

Choć do samej zabawy można było przyłączyć się przez 9 tygodni letniego odpoczynku, aby zgarnąć upominki, należało przesłać rozwiązane wszystkie zadania.

 

- Rozwiązania wszystkich zadań dostaliśmy od trzech uczestników i trzech drużyn. Dla nich też przygotujemy specjalne upominki. Dodatkowo dla „najszybszego” uczestnika przewidzieliśmy nagrodę specjalną - rower. Właścicielką nowego dwuśladu okazała się 8-letnia mieszkanka Rutek Julia Ranachowska – powiedziała Dyrektor OKiS w Żukowie.

 

O terminie wręczenia upominków powiadomimy Uczestników zabawy indywidualnie.

>>Galeria zdjęć<<

 

Artykuł: Anna Kozakowska

Fot. nadesłane Magdalena Karczewska, autorzy pracy Anastazja i Stefan Karczewscy

 

 

 

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine