1

2

3

Kroke z muzyką świata w Żukowie!

 

 

W minioną niedzielę odbył się pierwszy z koncertów Festiwalu Żukowskie Lato Muzyczne. Artyści zaczarowali obecnych i porwali ich w świat muzyki.

Przy zachowaniu wszystkich obostrzeń sanitarnych nałożonych na organizatorów wydarzeń, Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie rozpoczął tegoroczny festiwal Żukowskiego Lata Muzycznego. Na pierwszym niedzielnym koncercie wystąpił zespół KROKE wraz z Sławomirem Bernym, który zaprezentował dla swoich odbiorców muzykę świata. Jak przyznają sami artyści ideą zespołu jest ciągłe poszukiwanie czegoś nowego, w tym również ich samych.

 

Oficjalnego otwarcia tegorocznego Festiwalu dokonali Wojciech Kankowski Burmistrz Gminy Żukowo, ks. Krzysztof Sagan proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP w Żukowie oraz Aleksandra Rogalewska – Kania Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie.

 

Prosimy o wyrozumiałość. Podczas każdego z koncertów Organizator będzie zbierał oświadczenia o stanie zdrowia uczestników. Jednocześnie przypominamy, że obecnie w wydarzeniu może uczestniczyć do 150 osób.

 

Zapraszamy na kolejny koncert Festiwalu! W najbliższą niedzielę o godz. 16, na dziedzińcu przy kościele pw. WNMP w Żukowie wystąpi Justyna Bacz z koncertem „Francuska. Chanson francaise”.

GALERIA ZDJĘĆ KROKE

 

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

sierpień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine