1

2

3

Komunikat w sprawie odwołania imprez plenerowych

 

Z przykrością informujemy, iż ze względu na pandemię koronawirusa, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Żukowo, podjęliśmy decyzję o odwołaniu następujących imprez plenerowych: festynu z okazji Dnia Dziecka, zawodów Pucharu Polski MTB Żukowo XC, Sobótek oraz Muzy nad Jeziorkiem.

 

Staramy się prowadzić różnego rodzaju działania on-line, dlatego zapraszamy do odwiedzania naszej strony: www.okis-zukowo.pl, do polubienia naszego profilu: www.facebook.com/okiszukowo oraz do subskrybowania naszego kanału na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC4mtBS7l-YlxKSJ6dpXmumw/featured

Cieszymy się, że z tak pozytywnym odbiorem spotkała się nasza propozycja na Noc Muzeów, teraz przygotowujemy pokazy kina plenerowego oraz nagrywamy materiał do wakacyjnych warsztatów haftu kaszubskiego, które prowadzić będziemy w sieci. Bardzo chcielibyśmy już wrócić do prowadzenia stacjonarnych zajęć dla dzieci i dorosłych, ale wciąż czekamy na rekomendacje dotyczące funkcjonowania ośrodków kultury w czasie epidemii. Gdy tylko je poznamy, postaramy się jak najszybciej do nich dostosować, by w sposób bezpieczny zapewnić wszystkim uczestnictwo w działaniach kulturalnych.

 

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

styczeń 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine