1

2

3

Nagroda Specjalna dla Natalii Chustak!!!

Młoda akrobatka, dwukrotna Mistrzyni Świata w swojej kategorii, Natalia Chustak okazała się najlepszą uczestniczką tegorocznego IV Gminnego Przeglądu Talentów Artystycznych! W tegorocznych eliminacjach o najwyższe tytuły zmierzyło się 15 osób indywidualnych, duet i zespół. Zaprezentowali się przed jury w kategoriach taniec, akrobatyka, teatr, śpiew i muzyka. Jury w składzie Paulina Milczanowska, Barbara Halasz i Joanna Zięba nie miały w tym roku łatwego zadania. Do rozdania było 5 wyróżnień oraz nagroda specjalna. A swoje talenty zaprezentowali w kategorii indywidualnej: 

 

a) akrobatyka: Amelia Gierszewska, Natalia Chustak oraz Marta Górska 

b) teatr: Julia Formella 

c) muzyka: Tymoteusz Wanionek, Agnieszka Tusk, Marta Szulc, Witold Ptak, Wiktoria Plichta, Weronika Mejer, Patrycja Markowska, Małgorzata Laskowska, Angelika Formella Nadia Zaremba, Maja Kwidzińska i Marcelina Białek 

oraz w kategorii zespoły: duet – Paulina Dargacz i Paulina Szczęsna i zespół „Banińskie kwiatuszki”. 

Po części przesłuchań uczestnicy wraz z opiekunami zostali zaproszeni na poczęstunek i krótką przerwę, a jury udało się na obrady.Werdyktem Jury IV Gminnego Przeglądu Talentów Artystycznych nagrodę specjalną otrzymała Natalia Chustak. Wyróżnienia otrzymali Amelia Gierszewska, Marta Górska, Julia Formella, Witold Ptak oraz Banińskie Kwiatuszki. Nagroda dodatkowa – możliwość nagrania utworu w Studio „Ton” wręczono Marcelinie Białek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine