1

2

3

Drużyna Remus Żelistrzewo zwycięzcą Złotej Tabakiery w Żukowie!

Stu czterdziestu jeden baśkarzy i baśkarek spotkało się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Żukowie gdzie odbyły się zmagania w ramach Złotej Tabakiery Kaszub. Pośród zawodników nie zabrakło również lokalnych graczy.

 

W niedzielę 25 sierpnia odbyło się spotkanie amatorów gry w Baśkę. Podobnie jak w latach ubiegłych pod ocenę poddano wyniki indywidualne, kobiet, par oraz drużyn.

 

Najlepszym zawodnikiem tegorocznej Złotej Tabakiery w Żukowie okazał się Orłowski Marian z drużyny Kolonia Jeziorki, drugi był Piastowski Zbigniew z ekipy Bociany Gdańsk. Stawkę zamykał Tietz Roman z As Pik II Chełmża.

Klasyfikacja kobiet najlepszą zawodniczką okazała się Kruk Elżbieta z ekipy Asy Kamień. Zaraz za nią uplasowała się Dominik Maria z Kłos Werblinia, stawkę zamknęła Treder Danuta z Sokoły Rumia.

Najlepszą parą okazała się drużyna Orły Rumia w składzie Kuźmiński Mieczysław i Trocki Zbigniew. Zaraz za nimi znalazł się Hotel Zamek Gniew w składzie Dąbrowski Grzegorz i Rajski Kazimierz. Stawkę zamknęła ekipa Baśka Białogóra Maszke Andrzej i Jamrus Jan.

Z kolei najlepszą drużyną okazała się Remus Żelistrzewo, drugie miejsce przypadło Relax Borecki, a trzecie dla Orły Rumia.

 

Szczegółowe wyniki w załączeniu!

Pobierz załącznik:

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

listopad 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine