1

2

3

Rodzinna Szutenberg zdobywcą tytułu!

W minioną niedzielę, na sztucznej murawie żukowskiego stadionu przy ul. Książąt Pomorskich odbył się Rodzinny Turniej Piłki Nożnej. W turnieju udział wzięło 168 zawodników z 14  drużyn, złożonych z członków rodzin, które rywalizowały między sobą w piętnastominutowych pojedynkach. Drużyny w rundzie eliminacyjnej rozlosowane zostały do czterech grup.

 

 W grupie A zaprezentowały się Rodziny: Kąkol, Klasa, Płókarz, Szutenberg, w grupie B: Teca, Wrońscy, Malek, Arent,  w grupie C: Formela, Szadach, Kostuch, w gupie D: Bosz, Miąskowscy, Lejkowscy.

Finałowy mecz przyniósł wiele emocji, gdyż zmierzyły się w nim dwie najsilniejsze drużyny tego dnia Rodzina Wrońskich oraz Rodzina Szutenberg. Zwycięzca mógł być tylko jeden, a została nim Rodzina Szutenberg, która w pojedynku finałowym pokonała zeszłorocznych zwycięzców Rodzinę Wrońskich 2:0 i tym samym została mistrzem Rodzinnego Turnieju Piłkarskiego w Żukowie na rok 2019.

W „małym finale” zmierzyły się drużyny reprezentujące Rodziny Bosz oraz Kostuch. Wynik meczu to 3:1 dla Rodziny Kostuch i to oni zajęli trzecie miejsce.

Na zakończenie turnieju uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy. Dekoracji zwycięzców jak i uczestników dokonali Burmistrz gminy Żukowo Wojciech Kankowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie Witold Szmidtke, Przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Żukowie Andrzej Karczewski oraz Zastępca Dyrektora Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie Monika Spychalska. Wylosowano również nagrodę niespodziankę, jaką był zestaw gier planszowych, i którą wylosował dla Rodziny Formela, jedni z  najmłodszych uczestników zabawy rodzinnej Laura Kostuch, Jakub oraz Kacper Bizewscy.

W załączniku komplet wyników.

 

tekst: Jacek Drążek

>>ZDJĘCIA ZNAJDZIESZ TUTAJ<<

 

Pobierz załącznik:

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine