1

2

3

Jedyny taki Dzień Dziecka!

W niedzielne popołudnie Parkiem nad Jeziorkiem „zawładnęły” dzieci. Moc atrakcji jakie dla nich przygotowano przyciągnęło tych najmłodszych i nieco starszych.

 

Ośrodek organizuje to wydarzenie już od wielu lat, a od kilku do współpracy zaprosił Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Żukowa oraz firmę Auto-Miras. Wspólnymi siłami zbudowano bardzo szeroką ofertę gier i zabaw dla dzieci. A czego nad Jeziorkiem nie było! Liczne dmuchańce, malowanie buziek, gry i zabawy a także występy grup: wokalnej i tanecznej oraz przedstawienie teatralne przygotowane przez Specjalny Ośrodek i ich podopiecznych. Przy okazji tego wydarzenia nie można pominąć V Rodzinnych Mistrzostw Auto-Miras, podczas których zespoły rodzinne walczyły o wspaniałe nagrody! Przygotowane przez nich konkurencje były barwne i ekscytujące! Do organizacji wydarzenia włączyła się również szkoła językowa MyTime, która proponowała zabawy z językami obcymi oraz Słodkości Moni – Pani Monika przygotowała przepyszne przysmaki, które dosłownie rozeszły się w mig!

Dla nieco starszych dzieci – dorosłych – przygotowano widowiskowe zawody Strong Man. Najsilniejsi z całej Polski spotkali się w Żukowie, by zawalczyć o tytuł Gryfa Pomorskiego!

Żukowską sceną zawładnęli Tik Tokerzy! Rzesza fanów nie mogła doczekać się spotkania ze swoimi idolami, którzy wybrali spośród zebranych kilka osób i wspólnie z nimi nagrali sobie z nimi filmiki, mieli okazję zrobić pamiątkowe zdjęcie. Po rozdaniu nagród i pucharów dla zwycięzców Mistrzostw Auto Miras oraz najsilniejszym Strong Man’om nastąpiło zwieńczenie całego wydarzenie – koncert Magdy Beredy i zespołu Felivers.

kliknij tutaj aby zobaczyć zdjęcia

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine