1

2

3

Siatkarki z Pępowa jadą na Mistrzostwa Polski

To był turniej jednej drużyny. Siatkarki z Pępowa nie dały swoim konkurentkom najmniejszych szans.

W Hali Miejskiej w Lęborku spotkało się 10 najlepszych w województwie drużyn wyłonionych drogą eliminacji w cyklu 3 turniejów. Organizator podzielił zespoły na dwie grupy w których grano systemem „każdy z każdym”  do dwóch wygranych setów ( sety do 15 pkt.)

Pępowianki wygrały wszystkie pojedynki 2 : 0 i z pierwszego miejsca awansowały do finałowej „czwórki”

W finałach kolejne dwa mecze i kolejne wysokie zwycięstwa.

W meczu decydującym o pierwszej pozycji nasze siatkarki nie dały żadnych szans swoim rywalkom z Chwaszczyna wygrywając 2 : 0 w setach do 7 i do 9.

O dominacji drużyny z Pępowa świadczą bardzo wysokie wygrane we wszystkich pojedynkach. Żadnemu z przeciwników nie tylko,że nie udało się wygrać seta to nie udało się zdobyć w secie  więcej niż 9 pkt.

Dwie pierwsze drużyny będą reprezentować nasze województwo w Mistrzostwach Polski w Zabrzu (22 – 23 . 06. 2019)

To kolejny po bardzo udanych zawodach w Szczecinie sukces siatkarek z Pępowa.

Nasze dziewczęta występowały w następującym składzie: Martyna Byczkowska, Martyna Siecińska, Iga Wieczxyńska, Aneta Wiczling