1

2

3

Magiczne show z kulturą w tle!

 

Długi Weekend w Żukowie obfituje w wydarzenia kulturalne i sportowe. W miniony poniedziałek hala sportowo – widowiskowa w Żukowie zamieniła się w bajkową krainę pełną tańca, śpiewu i muzyki.

 

 

Osoby, które odpowiedziały na zaproszenie na wydarzenie zorganizowane w ramach VII Festiwalu Kultury Białoruskiej na Pomorzu miały niebywałą okazję poznać i doświadczyć piękna kultury naszych sąsiadów – Białorusinów. Przed publicznością wystąpili soliści Paweł Kozicz i Aleksander Minionok (Białoruś) oraz Monika Miedzianowska (Holandia). W chórkach zaś wystąpili uczniowie ze Szkoły Muzycznej YAMAHA: Anna Albecka, Ida Brzezińska, Marta Byczk, Krzysztof Czarnecki, Monika Hinc, Oliwia Nastały, Piotr Kaczmarek, Maciej Opara, Roksana Potrykus i Kuba Rabczenko.

 

Całości dopełniły choreografie wizualne w wykonaniu akrobatów i gimnastyków ze Szkoły Rezerw Olimpijskich z Mińska, Szkoły Tańca Współczesnego SENSACJA z Witebska, Uczennice ze Studia Tańca Filc z Lęborka, oraz zespół TARAN TRIO z Mińska: Anatolij Taran, Ilja Stepanow oraz Alesandr Jelfimow.

 

Konferansjerem spotkania była Liliana Gałaman. Dyrektorem festiwalu jest Igor Jankowski.

 

 

 

Zdjęcia można zobaczyć tutaj, a krótki film tutaj.

 

 

 

 

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

maj 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine