1

2

3

Poznajcie najszybszych 28. Przełaju Żukowskiego!

W minioną niedzielę pomimo chłodniejszej aury, na starcie stanęli miłośnic biegania! 28. Przełaj Żukowski został podzielony na 3 kategorie: przełaj dzieci i młodzieży, bieg główny na 5 km oraz na 3.HardcoreRun. Łącznie pół tysiąca lekkoatletów!

 

 

Oficjalnego otwarcia imprezy biegowej dokonali Tomasz Szymkowiak Zastępca Burmistrza Gminy Żukowo, Andrzej Karczewski Przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Rekreacji oraz Monika Spychalska Zastępca Dyrektora Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie. Na „pierwszy ogień” poszły biegi dzieci, później młodzież. Po zakończeniu konkurencji tej kategorii wręczono nagrody najszybszym i rozlosowano nagrody. Nagrodę specjalną wręczono najmłodszej uczestniczce – Mai Kujawskiej.

Przed rozpoczęciem biegu głównego na 5km 28. Przełaju Żukowskiego zawodnicy mieli okazję uczestniczyć w rozgrzewce poprowadzonej przez utytułowanego Mistrza Polski Łukasza Kujawskiego, zaś do biegu HardcoreRun przygotowanie poprowadził Łukasz Prus właściciel Fit-Panda Żukowo.

Zakończenia imprezy dokonał Wojciech Kankowski Burmistrz Gminy Żukowo.

Poniżej wyniki.

 

28. Przełaj Żukowski – dzieci i młodzież

 

Rocznik 2012 i młodsi       (dziewczęta)

1.         Liva Klein                 Lubań

2.         Martyna Teska                     Gdynia

3.         Julia Pjotrowiak                   Somonino

 

Rocznik 2012 i młodsi       (chłopcy)

1.         Kacper Bizewski                  Żukowo

2.         Leon Półrola                        Banino

3.         Franciszek Jurczak              Gdańsk

 

Rocznik 2011           (dziewczęta)

1.         Emilia Hermann                  Wicko

2.         Marta Leik                            SP 8 Gdańsk

3.         Agata Olszewska                Gdańsk

 

Rocznik 2011           (chłopcy)

1.         Piotr Zbrzeźniak                  Straszyn

2.         Wiktor Leik                          Straszyn

3.         Mateusz Waleśkiewicz      Wicko

 

Rocznik 2010           (dziewczęta)

1.         Dąbrówka Borowska          Kamińska Huta

2.         Nadia Olszewska                Akademia Młodych Sportowców

3.         Kinga Słomion                     Borkowo

 

Rocznik 2010           (chłopcy)

1.         Robert Littwin                     Kłosowo

2.         Szymon Łagód                     Wicko

3.         Adrian Duzowski               Nowa Kiszewa

 

Rocznik 2009           (dziewczęta)

1.         Zuzanna Pobudkiewicz     Wicko

2.         Michalina Bąkała                 Wicko

3.         Amelia Tasior                      Wicko

 

Rocznik 2009           (chłopcy)

1.         Przemysław Hendrich       Banino

2.         Adrian Machalewski          Miszewo

3.         Kacper Marszk                    Tuchlino

 

Rocznik 2008           (dziewczęta)

1.         Martyna Lodzińska            Wicko

2.         Aleksandra Grzegorczyk   Wicko

3.         Patrycja Teska                      Gdynia

 

Rocznik 2008           (chłopcy)

1.         Konrad Złoch                       Gdynia

2.         Szymon Lubecki                  Będomin

3.         Piotr Wiczling                      Żukowo

 

 

Rocznik 2006-2007  (dziewczęta)

1.         Julita Troka                           Skorzewo

2.         Weronika Berent                 Żukowo

3.         Aleksandra Wolańska        Wicko

 

Rocznik 2006-2007  (chłopcy)

1.         Daniel Lidzbarski                Miszewo

2.         Aleksander Mielewczyk    Żukowo

3.         Franciszek Hinca                 Banino

 

Rocznik 2003-2005  (dziewczęta)

1.         Magdalena Rybandt           Glincz

2.         Monika Stenka                    Rokity

3.         Monika Rajko                       Luzino

 

Rocznik 2003-2005  (chłopcy)

1.         Filip Lewandowski            Lębork

2.         Karol Marszk                       Tuchlino

3.         Dawid Kloskowski            Bojano

 

28. Przełaj Żukowski - 5 km

 

Open kobiety

1.         Sviatlana Kurhanskaya       Minsk

2.         Ewelina Paprocka               Luzino

3.         Emilia Mikszuta                  Straszyn

4.         Joanna Rutkowska              Luzino

5.         Elżbieta Tuwalska               Gdańsk

6.         Jolanta Szymańska              Łąski Piec

 

Open mężczyźni

1.         Mykola Mevsha                   Ostrów Wielkopolski

2.         Oleksiej Obukhovskiy        Ostrów Wielkopolski

3.         Denis Slobodianiuk            Winnica

4.         Alex Sanko                           Mińsk

5.         Tadeusz Zblewski               Bytów

6.         Grzegorz Ebel                      Nożynko

 

Kategoria wiekowa: K 0-19

1.         Dominika Kankowska       Luzino

2.         Klaudia Krawiecka            Somonino

3.         Dominika Halman              Luzino

 

Kategoria wiekowa: K 20-29

1.         Agata Kochanek                  Dębogórze

2.         Klaudia Miotk                     Kartuzy

3.         Ewa Pasierbska                   Gdańsk

 

Kategoria wiekowa: K 30-39

1.         Anna Karolewska               Wejherowo

2.         Katarzyna Butowska          Starogard Gdański

3.         Justyna Kankowska            Luzino

 

Kategoria wiekowa: K 40-49

1.         Małgorzata Tuwalska         Gdańsk

2.         Joanna Dziewiatowska      Tuchom

3.         Małgorzata Kowalewska   Banino

 

Kategoria wiekowa: K 50-59

1.         Wanda Stencel                                Żukowo

2.         BarbaraKosmowska-Padias          Gdynia

3.         Sylwia Reseman                              Żukowo

 

Kategoria wiekowa: M 0-19

1.         Patryk Groth                                    Glincz

2.         Daniel Marszk                                 Kujaty

3.         Jakub Benka                                     Goręczyno

 

Kategoria wiekowa: M 20-29

1.         Dawid Garski                                  Słupsk

2.         Michał Derdowski                          Mirotki

3.         Arkadiusz Połeć                              Gdynia

 

Kategoria wiekowa: M 30-39

1.         Mariusz Dembowski                      Lidzbark

2.         Rafał Borzyszkowski                      Wielki Klincz

3.         Michał Wojnowski                          Gdańsk

 

Kategoria wiekowa: M 40-49

1.         Jan Rutkowski                                 Luzino

2.         Piotr Skwarek                                  Gdynia

3.         Marek Siewert                                 Tuchom

 

Kategoria wiekowa: M 50-59

1.         Zdzisław Roszkowski                    Borkowo

2.         Mariusz Kościelski                         Gdynia

3.         Jarosław Prokopiuk                       Gdynia

 

Kategoria wiekowa: M 60-69

1.         Kazimierz Rekowski                      Tczew

2.         Mirosław Drywelski                      Tczew

3.         Paweł Padias                                    Gdynia

 

Kategoria wiekowa: M 70+

1.         Jacek Bandurski                   Sopot

2.         Stanisław Niwiński            Gdańsk

 

3. HardcoreRun

 

Open Kobiety:

1.         Jolanta Szymańska             Łąski Piec     

2.         Dagmara Groth                   Glincz

3.         Anna Jagoda                        Rumia

 

Open Mężczyźni:

1.         Błażej Król                            Kębłowo

2.         Mariusz Dembowski          Lidzbark

3.         Ireneusz Sywanycz             Gdańsk

 

 Zdjęcia

28. Przełaj Żukowski - dzieci i młodzież

28. Przełaj Żukowski - 5km

3. HardoreRun

 

 

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

maj 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine