1

2

3

Złoto dla Julii Mikołajkowskiej i srebro dla Wojciecha Serkowskiego!

Garczyn był organizatorem przełajowej imprezy Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

Kolejny złoty medal tej rangi zdobyła zawodniczka GKS Żukowo Julia Mikołajewska w biegu na 1,5km U16.

W biegach towarzyszących tej imprezie bardzo dobrze pobiegł Daniel Lidzbarski, który dobiegł na 4 miejscu w kategorii U13 na 1km, dobrze zaprezentował się w tym biegu Szymon Półczyński dobiegając na 11 miejscu. Mikołaj Półczyński zajął 20 miejsce na 2km wśród młodzików.

Oprócz tych zawodów srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski w biegach przełajowych wywalczył w Supraślu młodzieżowiec GKS-u Wojciech Serkowski na dystansie 4,5km.

Podziękowania dla Gminy Żukowo oraz OKiS w Żukowie za wspieranie naszych biegaczy Gminnego Klubu Sportowego Żukowo!

Tekst i zdjęcia: Krzysztof Król