1

2

3

Znamy Mistrza Gminy w Warcabach!

Ryszard Peek, Michał Radowski oraz Oskar Syldatk, zostali zwycięzcami w poszczególnych kategoriach tegorocznych Mistrzostw Gminy Żukowo w Warcabach. Zawody rozgrywane były tradycyjnie w Szkole Podstawowej w Pępowie i składały się z dwóch turniejów.

Wśród młodzików do lat 10 najlepszym okazał się Oskar Syldatk zdobywca 13 pkt, który w pokonanym polu zostawił Maję Kwidzińską 9 pkt, Jakuba Sieniek 6,5 pkt oraz Jagodę Syldatk 1 pkt.

W kategorii juniorów do lat 18 najlepszym został Michał Radowski zdobywca 23 pkt, który wyprzedził Łukasza Kobielę 15,5 pkt, Michała Długozimę 15,5 pkt, Dominika Szadacha 14,5 pkt oraz Mateusza Zielonkę 10,5 pkt.

W kategorii Open mistrzem został Ryszard Peek zdobywca 23 pkt, na kolejnych pozycjach uplasowali się Marcin Kujawski 17,5 pkt, Mateusz Sieniek 16 pkt, Agata Zielonka 11 pkt oraz Joanna Kwidzińska 6 pkt.