1

2

3

Srebrna Kinga Szreder!

15 września w Studio Bydgoszcz odbyły się II Ogólnopolskie Zawody Pinup Pole Dance. Swoje umiejętności zaprezentowała mieszkanka naszej Gminy Kinga Szreder.

Młoda gimnastyczka wystąpiła w kategorii Junior (14-17 lat) i uplasowała się na 2 miejscu. Wszystkie dziewczęta z zakwalifikowane do tej kategorii zaprezentowały wysoki poziom. Przygotowane przez nie choreografie były różne i każda z osobna była warta uwagi. Młoda baninianka przeniosła publiczność do bajkowego świata wcielając się w postać Alicji z Krainy Czarów.

Zawody trwały cały dzień, zaczynając się od prób. Jako pierwsze wystąpiły dzieci w kategorii Novice. Pomimo młodego wieku, najmłodsi uczestnicy również potrafią robić wielkie show, pokazując niesamowite rozciągnięcie i siłę. Następnie to właśnie Juniorki zmierzyły swoje siły. Przez cały dzień kolejno można było oglądać kobiety w kategoriach artistic, exotic jak i duety. Oprócz tego, dzieliły się na amatorki, semi-pro (pół-profesjonalistki) i pro (profesjonalistki). Nie zabrakło też miejsca dla mężczyzn, którzy ku zaskoczeniu niektórych przepięknie tańczą na rurkach.

- Pomiędzy występami mogłam odwiedzić kawiarnię i stoiska z profesjonalną odzieżą do wykonywania tego sportu. Zawody zorganizowane były na bardzo wysokim poziomie. Nie było opóźnień, organizatorzy byli pomocni i mili, na każdym kroku można było znaleźć osobę skorą do pomocy.Teraz przygotowuję się do kolejnych zawodów, które będą miały miejsce w styczniu, w Gdańsku. Nie zdradzę szczegółów, ale również planuję bajkową tematykę występu. Trzymajcie kciuki! - podsumowuje Kinga Szreder

 

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

maj 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine