1

2

3

Anna Kozakowska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Kozakowska

W dniu 21.06.2018, zakończyła się VI edycja rozgrywek piłkarskich pod nazwą Żukowska Liga Orlika. W tegorocznych zmaganiach udział wzięło prawie 200 zawodników zrzeszonych w 12 drużynach.

Plan "Sobótek"

Nie możecie się już pewnie doczekać, żeby dowiedzieć się co nas czeka w sobotę! Poniżej zamieszczamy harmonogram imprezy „SOBÓTKI”

Zapraszamy!

Wakacje dla Seniora - Gdańsk

Od poniedziałku osoby powyżej 50 roku życia mogą zapisać się na wyjazd do Gdańska! Zobacz co zwiedzamy, jaki jest koszt, o której jest wyjazd.

Zapraszamy na Sobótki!

Żukowski Słowik dla Chóru Kameleon z Warszawy!

Tradycyjnie w czerwcu w Żukowskiej świątyni spotkały się chóry i zespoły wokalne z całej Polski by zawalczyć o Żukowskiego Słowika. W tegorocznych przesłuchaniach wzięło udział 9 zespołów z: Bydgoszczy, Gdańska, Gdyni, Elbląga, Poznania, Warszawy i Wejherowa.

Zapraszamy!

Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski zaprasza na uroczystości Dnia Pamięci 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, które obędą się 17 czerwca br.

Zgody na zajęcia wakacyjne

W załączeniu znajdują się zgody na zajęcia dla dzieci uczęstniczących na zajęcia w Żukowie i Chwaszczynie! Ważne by zgody dotarły przed zajęciami do Ośrodka Kultury i Sportu (Żukowo), Biblioteka (Strefa Kultury w Chwaszczynie).

Ważne by drukować pojedyncze strony - nie podwójnie!

Zgody można również otrzymać w Ośrodku Kultury i SPortu w Żukowie.

Zgody na wyjazdy - dzieci

W załączeniu znajdują się zgody dla dzieci uczęstniczących w wycieczkach. Ważne by zgody dotarły przed wycieczką do Ośrodka Kultury i Sportu (Żukowo)! Kierownik wycieczki nie będzie przyjmował zgód w dniu wyjazdu a dziecko nie weźmie udziału w wyjeździe!

Ważne by drukować pojedyncze strony - nie podwójnie!

Zgody można również otrzymać w Ośrodku Kultury i SPortu w Żukowie.

Strona 1 z 53

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

Kalendarz imprez

czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Aktualna pogoda

Przeważnie zachmurzenie

16°C

Żukowo

Przeważnie zachmurzenie
Wilgotność: 62%
Poniedziałek 10°C / 18°C Przelotne burze
Joomla templates by Joomlashine