1

2

3

Anna Kozakowska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Kozakowska

Zapisz się już dziś!

Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy" wejdzie w program 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanego w Żukowie. Biegi odbędą się na dwóch dystansach 2 km i 4 km, podłoże asfaltowe.

Poszukiwani członkowie do komisji konkursowej!

Urząd Gminy Żukowo wydał ogłoszenie o naborze do komisji konkursowych przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów na członków komisji konkursowych do opiniowania ofert złożonych w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych Gminy Żukowo w 2019 roku z zakresu: „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego”, „Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej”, „Turystyka i Krajoznawstwo”. Szczegóły w załączniku.

Otwarty konkurs ofert z zakresu sportu!

Zarządzeniem nr 245 Urząd Gminy Żukowo ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań Gminy Żukowo w 2019 roku w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu. Szczegóły w załączeniu.

10 medali dla Moreny Żukowo na Mikołajki

10 medali dla zawodników Moreny Żukowo w turnieju mikołajkowym w mini zapasach w Żukowie. W zawodach wystartowało 67 zawodników z 7 klubów z dwóch województwa, w klasyfikacji drużynowej zespół z Żukowa uplasował się na drugiej lokacie.

Nieśli pomoc w Mikołajki

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie wzięła udział w akcji charytatywnej 'Zostań Mikołajem'.

MIKOŁAJKOWY SUKCES ZAWODNICZEK UKS WILKI CHWASZCZYNO

W ubiegłą sobotę 8 grudnia zawodniczki UKS Wilki Chwaszczyno wzięły udział w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki o Puchar Małgorzaty Glinki w Szczecinku. Jak zwykle nie zawiodły.

Zapraszamy na film PS Rawycz

W najbliżsyz wtorek o godz. 9:00 na dużej sali OSP w Żukowie zostanie wyświetlony film dokumentalno-fabularny PS Rawycz. Po seansie możliwość spotkania z reżyserem. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwację pod nr tel. 58 680 08 48. Wstęp bezpłatny.

Panie hafciarki zapaszają!

11 i 12 grudnia o godz. 18:00 można zdecydować się i przyjść na zajęcia haftu prowadzone przez doświadczone hafciarki! Miejsce: sala nr 10 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Żukowie.

Zapraszamy na Mikołajkowy Turniej Szachowy!

Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie oraz Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie zapraszają na Mikołajkowy Turniej Szachowy! Szczegóły na plakacie i w załączeniu.

Szkoła Podstawowa                           im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie oraz

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie zapraszają na

MikołajkowyTurniej Szachowy, który odbędzie się 15 grudnia 2018r. w godz. 900 1230w Szkole Podstawowej   w Pępowie, ul. Gdańska 117.

Święta zaczynają się w Żukowie

Tradycyjnie, w pierwszy weekend grudnia w Żukowie miał miejsce Jarmark Bożonarodzeniowy. Już po raz szósty, a po raz trzeci w międzynarodowym gronie, spotkaliśmy się na dziedzińcu kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Żukowie.

Strona 1 z 61

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Aktualna pogoda

Pochmurnie

-1°C

Żukowo

Pochmurnie
Wilgotność: 87%
Poniedziałek -4°C / 0°C Przeważnie zachmurzenie
Joomla templates by Joomlashine