1

2

3

Aleksandra Rogalewska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Aleksandra Rogalewska

Rozstrzygnięto konkursy ofert na realizację zadań Gminy Żukowo w 2018 r. w zakresie "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej" oraz w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu.

KS GOKKEN zdobywa Danię

W dniach 20-21 stycznia odbył się 7th Ishøj Karate Cup 2018 w Dani. Prawie 500 zawodników z 74 klubów z całej Europy walczyło o medale na międzynarodowym turnieju. Oprócz zdobywania kolejnych doświadczeń dla naszych zawodników Sary Elwart oraz Adama Piotrkowskiego był to ostatni start przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Sochi, Rosja.

Wystartowała rejestracja biegaczy!

Jeżeli chcecie wystartować w III Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" w Żukowie, to pod tym linkiem ruszyła elektroniczna rejestracja: https://elektronicznezapisy.pl/event/2298/strona.html

Bieg WOŚP w Żukowie

Bieg „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy” odbędzie się 14 stycznia 2018 r. nie tylko w Warszawie, ale też w wielu miejscach Polski, również w Żukowie. Podobnie jak w ubiegłym roku 200 uczestników przebiegnie ulicami naszego miasta, a pieniądze uzyskane z pakietów startowych trafią do puszek wolontariuszy żukowskiego Sztabu.

Otrzymaliśmy zgodę na założenie Sztabu WOŚP w Żukowie, więc pełną parą ruszamy z przygotowaniami do tego wydarzenia. Jeśli chcesz zostać wolontariuszem, chcesz pomóc przy organizacji, możesz przekazać jakieś gadżety lub pieniądze na rzecz naszego Sztabu albo chciałbyś przeprowadzić zbiórkę pieniędzy w swojej szkole lub miejscu pracy - zgłoś się do nas!

26 września br. Rada Miejska w Żukowie podjęła uchwałę o zamiarze połączenia dwóch instytucji kultury, tj. Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie oraz Biblioteki Samorządowej w Żukowie w jedną instytucję kultury o nazwie Centrum Kultury, Sportu i Czytelnictwa.

Nieudana wyprawa do stolicy

W sobotę 30 września piłkarze ręczni SPR GKS Żukowo rozegrali kolejny mecz ligowy. Rywalem była drużyna AZS UW Warszawa. Zespół ten reprezentuje kilku doświadczonych na parkietach Superligi zawodników.

W poniedziałek dzieci wracają do szkoły, a my rozpoczynamy zapisy na ostatnią w tym roku wycieczkę krajoznawczą organizowaną w ramach "Wakacji dla seniora".

9 i 10 września w Hali Widowiskowo - Sportowej odbędą się eliminacje do I Grand PRIX Młodzików, Kadetów i Juniorów. Ponadto, by upamiętnić postać Zbyszka Kucharskiego, który reprezentował barwy GKS Żukowo i popularyzować tenis stołowy na terenie gminy Żukowo, zorganizowany zostanie I MEMORIAŁ ZBIGNIEWA KUCHARSKIEGO - TURNIEJ OTWARTY DLA AMATORÓW I WETERANÓW

Warsztaty haftów norbertańskich

15 sierpnia podczas Festynu Rodzinnego organizowanego przez żukowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko - Pomorskiego na dziedzińcu kościoła WNMP w Żukowie odbyły się warsztaty z wzorami haftów norbertańskich. Okazją do tego typu działań jest powstające w nowej odsłonie Muzeum Norbertańskie, które prezentuje dziedzictwo Klasztoru Norbertanek.

Strona 1 z 7

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

 

Kalendarz imprez

luty 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Aktualna pogoda

Pochmurnie

0°C

Żukowo

Pochmurnie
Wilgotność: 81%
Poniedziałek -3°C / 1°C Pochmurnie
Joomla templates by Joomlashine