Super User

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Super User

Oferta Książek

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie w ciągu ostatnich lat współfinansował wydanie kilku publikacji, których zakup chcielibyśmy Państwu polecić.

kosyczarz zukowo

 „FOT. KOSYCARZ – ŻUKOWO”

 Album ukazał się w 2012 roku i zawiera zdjęcia autorstwa fotoreporterów Zbigniewa i Macieja Kosycarzy przedstawiające Żukowo i okolice. Pierwsze zdjęcia pochodzą z  początku lat 60. Przeglądając je można zobaczyć żukowskie ulice bez korków, budowę szkoły i domu towarowego, furmanki i sanie, patrol ORMO, otwarcie pierwszej  księgarni, restaurację „Gryf”, sklepy i ich klientów. Wiele osób ze zdjęć już odeszło i tylko na stronach albumu możemy znowu je spotkać.

 Cena albumu 35 zł

 

„ŻUKOWO”zukowo

Albumu o współczesnym Żukowie wydawnictwa Kosycarz Foto Press, który ukazał się w ubiegłym roku. Autorami zdjęć są przede wszystkim zawodowi fotoreporterzy:    Maciej Kosycarz, Krzysztof Mystkowski i Mateusz Ochocki z Agencji Kosycarz Foto Press. W albumie znalazły się również zdjęcia uczestników konkursu fotograficznego    „Żukowo na każdą porę”.

„Patrząc na niektóre zdjęcia wielu                    z czytelników odkryje to miasto na nowo,      a inni, być może, będą chcieli poznać je lepiej.”

Cena albumu 37 zł

zischke zukowo „NIEZNANA HISTORIA ŻUKOWA.

 NA PODSTAWIE WSPOMNIEŃ MIESZKAŃCÓW”

 Książka jest wynikiem pracy badawczej, przeprowadzonej w roku 2012, podczas trwania obchodów 800-lecia Żukowa. Jej podstawą stały się liczne relacje i zdjęcia  przekazane przez dawnych i obecnych mieszkańców gminy Żukowo.

 Cena 20 zł

 

 

 

  

„SPEŁNIONE MARZENIErogalewska spelnione marzenie

Z ŻUKOWA DO AFRYKI”

Publikacja stanowi relację autorki z jej rocznego pobytu w Zambii. Listy przeplecione są ciekawymi opisami tamtejszych realiów        i codziennego życia na misji.

Cena 25 zł

Pracownicy

Ola Rogalewska

Aleksandra Rogalewska

Stanowisko: Dyrektor OKIS

Zadania: Zarządzam, inspiruję, motywuję i reprezentuję Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie „Animacji i zarządzania instytucjami kultury” w Szkole Wyższej Ateneum, a wcześniej socjologię na Uniwersytecie Gdańskim.

Moja koncepcja działania opiera się na założeniu, iż Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie jako instytucja kultury powinien być zakorzeniony w lokalnej społeczności i otwarty na jej potrzeby, a jednocześnie otwarty na nowe trendy w kulturze, by pobudzać w ludziach chęć do obcowania z kulturą.

 

Hobby: Praca, którą wykonuję jest dla mnie pasją, ale oprócz niej mam też inne zainteresowania. Nie jestem statystycznym Polakiem i czytam więcej niż jedną książkę rocznie. Fotografuję, szczególnie ciekawe miejsca, które odwiedzam. A gdy chcę się odstresować rozkładam mój warsztat i… wycinam, przyklejam, maluję czyli jednym słowem zajmuję się decoupage.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , +48 535-231-224

monia

Monika Spychalska

Stanowisko: Zastępca dyrektora

Zadania:

Hobby:

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ula

Urszula Grot

Stanowisko: Główny księgowy

Zadania: Dodaję, odejmuję, czasem mnożę i rozciągam budżet jak gumę, żeby każdemu wystarczyło. Zajmuję się księgowością, kadrami i płacami, sprawozdawczością i funduszami sołeckimi.

Hobby: Lubię podróże te małe i te duże, dobrą książkę i różne sporty.

Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , wew. 20

 

Emilia Szlage

Stanowisko: Referent ds. administracyjnych

Zadania:

Hobby:

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , wew. 24

 

Arkadiusz Krauze

Stanowisko: Główny specjalista ds. kultury i sportu

Zadania: Jak sama nazwa wskazuje zajmuję się organizacją imprez wszelkiego rodzaju od A do Z. Spełnianiam wszystkie, nawet te najbardziej szalone, pomysły Naszego Dyrektora na wykonaie i realizacje imprez – można powiedzieć, że zajmuję się zadaniami MISSION:IMPOSSIBLE.

Hobby: Taka wspaniała praca zabiera tyle czasu, że nie mam możliwości realizacji swoich hobby ;)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , wew. 26, +48 881-311-102,

Paulina Milczanowska 2

Paulina Milczanowska                                                                                                         

Stanowisko: Specjalista ds. kultury                                                       

Zadania: Zajmuję się organizacją imprez kulturalnych, koncertów, zajęciami i warsztatami dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wszelakimi konkursami, spotkaniami dla seniorów, wyjazdami do teatrów i rekreacyjnymi, promocją naszej Gminy. Jestem kierownikiem wycieczek organizowanych przez OKiS. Kontroluję pracę instruktorów działających przy naszym ośrodku. Prowadzę Chór Gospel „Ascoltate”.       

Hobby: śpiewam, w szczególności muzykę poważną: świecką i sakralną, uwielbiam taniec, kocham podróże w szczególności trekking, bardzo interesuje mnie folklor, słucham bardzo dobrej muzyki: poważnej, jazz, soul, r’n’b, czasem maluję i decoupage’uję. Kocham dzieci w szczególności swoją córeczkę; przyrodę i zwierzęta.                                                      

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , wew. 23, +48 731-808-821 

 jacek

Jacek Drążek

Stanowisko: Specjalista ds. sportu

Zadania: Przygotowuję, organizuję oraz współpracuję z Wami w kwestiach sportowo – rekreacyjnych. Można mnie spotkać nie tylko w biurze ale przede wszystkim na obiektach sportowych  naszej gminy. Czasem jestem sędzią piłkarskim, czasem opiekunem dla naszych milusińskich podczas wycieczek rekreacyjnych, a czasem trenerem podczas zajęć sportowych. Zawsze możecie się ze mną skontaktować jeżeli będziecie potrzebowali pomocy w sprawach sportowo – rekreacyjnych.

Hobby: Moim całym życiem jest piłka nożna, wokół której kręci się mój świat. Drugą pasją jest muzyka. Trzecią grzybobranie. Czwartą sporty ekstremalne. Piątą turystyka. Szóstą kuchnia. Siódmą numizmatyka. Ósmą…trochę tego jest.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , wew. 22, +48 731-809-002

 karolina

Karolina Pluta

Stanowisko: Referent ds. umów i rozliczeń

Zadania: Współpracuję z organizacjami pozarządowymi, czyli koordynuję realizację dotacji na zadania publiczne z zakresu  kultury i sportu. Jestem odpowiedzialna za sporządzanie umów. Pomagam również przy prowadzeniu księgowości i realizowaniu naszych imprez.

Hobby: W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi, uprawiam sport. Lubię również wycieczki.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wew. 21

 ania d

Anna Dobke

Urlop macierzyński

Stanowisko: Instruktor Kultury

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 kazik

Kazimierz Kassin

Stanowisko: Specjalista ds. infrastruktury

Zadania: Do moich zadań należy sprawowanie należytej pieczy nad obiektami sportowymi znajdującymi się w Żukowie, Małkowie, Przyjaźni, Leźnie, Tuchomiu, Chwaszczynie oraz Rutkach, a także obiektami: Skate Park i Park Jeziorko w Żukowie.

Hobby: Do moich zainteresowań mogę śmiało zaliczyć sport i prowadzenie zajęć z młodzieżą. 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  wew. 22

 lukasz

Łukasz Skrodzki

Stanowisko: Referent ds. imprez

Zadania: Jestem uniwersalny. Robię wszystko.

Hobby: Lubię grać na akordeonie. Interesuję się historią i astronomią.

Kontakt: -

 Ania K

Anna Kozakowska

Stanowisko: Referent ds. obsługi klienta

Zadania: Zajmuję się obsługą sekretariatu. Odbieram od Was telefony. Kiedy przychodzicie do nas i nie pójdziecie po schodach w dół) a w górę - to będę pierwszą osobą, którą spotkacie. Pokieruję Was do osób odpowiedzialnych za poszczególne projekty.

Hobby: Lubię robić zdjęcia, dlatego podczas imprez spotkacie mnie przeważnie z aparatem fotograficznym. Łączę to zainteresowanie z zamiłowaniem do podróży małych i dużych. W wolnym czasie lubię czytać, oglądać filmy, słuchać muzykę i… pracować w ogródku.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , 58 680-08-48, 58 736-62-01

Koncert finałowy - artyści Gminy Żukowo

Drodzy Miłośnicy Żukowskiego Lata Muzycznego!!! Nasz festiwal dobiega końca. W najbliższą niedzielę 26 lipca na Dziedzińcu Kościoła WNMP w Żukowie wystąpią artyści Gminy Żukowo: Monika Dejk-Ćwikła - wokal, Piotr Kitowski - wokal, skrzypce, Oskar Majkowski - instrumenty klawiszowe, Michał Miotk - gitara akustyczna, Maciej Adamczyk - gitara elektryczna, Tomek Ćwikła - perkusja. Usłyszymy utwory religijne w aranżacjach zespołu. Zapraszamy na godzinę 16:00:)

Żukowskie Lato Muzyczne 19.07.2015r.

Przed nami trzeci już koncert Żukowskiego Lata Muzycznego.

Mimo kapryśnej pogody piosenki Anny Jantar przyciągnęły wielu melomanów.

Dnia 8.03.2015 na Sali gimnastycznej w Przyjaźni odbył się Turniej piłki halowej „Dzikich Drużyn”.
Do rywalizacji stanęło 9 zespołów. W wyniku losowania drużyny podzielone zostały na 2 grupy:

Kalendarz Imprez Kulturalnych 2015

DATA IMPREZY

NAZWA IMPREZY

ORGANIZATOR

STYCZEŃ

1 stycznia

Noworoczny mecz piłki nożnej- inauguracja roku sportowego 2015

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

11 stycznia

XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

10/17/24/31 stycznia

Żukowska Liga Siatkówki

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

styczeń

Żukowska Liga Futsalu

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

LUTY

2 lutego – 15 lutego

Ferie z kulturą i sportem 2015

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

03/17 lutego

Mistrzostwa Gminy Żukowo w szachach

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

10 lutego

Gala Sportu-uroczystość podsumowania roku sportowego 2014

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

13 lutego

Muzyczne Walentynki

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

21/28 lutego

Żukowska Liga Siatkówki

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

28 lutego

Żukowska Liga Strzelecka

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

MARZEC

01/07/08/14/15/21/22 marca

Żukowska Liga Siatkówki

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

4 marca

Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej XXXIII edycja dla dzieci i młodzieży – eliminacje gminne

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

7 marca

Żukowska Liga Siatkówki Seniorów- zakończenie sezonu

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

9 marca

Dzień Kobiet- spektakl grupy teatralnej „Czeremuchy”

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

13 marca

Gminna Nagroda „Sucovia”

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

17/24 marca

Mistrzostwa Gminy Żukowo w warcabach

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

marzec

Żukowska Liga Futsalu- zakończenie sezonu

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

KWIECIEŃ

12/19 kwietnia

Mistrzostwa Gminy Żukowo w piłce siatkowej/span>

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

26 kwietnia

Żukowskie Biegi Przełajowe - Mistrzostwa Gminy Żukowo w biegach przełajowych

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

kwiecień

XXII Żukowskie Biegi Przełajowe -

Żukowska Liga Orlika

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

MAJ

3 maja

Święto Konstytucji 3 Maja

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

16/17 maja

Grand Prix Żukowa w piłce siatkowej

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

17 maja

Majówka z Nordic Walking

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

maj

Memoriał Henryka Boreckiego i Edwarda Wojdy Kadetów w zapasach

Fundacja Morena-Wega Żukowo

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

maj

Żukowska Liga Orlika

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

maj

10-lecie Klubu Sportowego Sulmin

KS Sulmin, Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

CZERWIEC

6 czerwca

Dzień Dziecka i Żukowska Mila Św. Norberta

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, GKS, Parafia pw. WNMP

7 czerwca

Otwarte Mistrzostwa Gminy Żukowo w judo

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

7/14 czerwca

Mistrzostwa Gminy Żukowo w piłce nożnej Seniorów „6”

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

10 czerwca

Wojewódzki Turniej gier i zabaw ruchowych dla osób niepełnosprawnych

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

20 czerwca

Sobótki

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

27 czerwca

Turniej Siatkówki Plażowej

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

czerwiec

Żukowska Liga Orlika

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

czerwiec

Otwarte Mistrzostwa Gminy Żukowo w karate

Gokken Chwaszczyno

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

czerwiec

Żukowski Trójbój Sportowy

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

LIPIEC

19/26 lipca

Mistrzostwa Gminy Żukowo w piłce nożnej seniorów 11”

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

 

5 lipca

12 lipca

19 lipca

26 lipca

Żukowskie Lato Muzyczne:

Koncert inauguracyjny

Koncert specjalny

Koncert niespodzianka

Koncert kaszubski

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, Parafia pw. WNMP

lipiec/sierpień

Wakacje z kulturą i sportem

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

lipiec/sierpień

Wystawa haftu kaszubskiego

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

SIERPIEŃ

22 sierpnia

Żukowo Freedom Festival

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

23 sierpnia

Rodzinny Turniej Rekreacyjny

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

27-30 sierpnia

Mistrzostwa Polski Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Futsalu

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

29 sierpnia

Turniej Siatkówki Plażowej

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

WRZESIEŃ

20/27 września

Mistrzostwa Gminy Żukowo w tenisie stołowym

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

wrzesień

Festiwal sportu – biegi przełajowe, piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, strzelectwo, tenis, zawody wędkarskie, koszykówka, sporty walki

Gminny Klub Sportowy Żukowo, Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

21/28 września

V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

PAŹDZIERNIK

październik

Festiwal sportu – biegi przełajowe, piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, strzelectwo, tenis, zawody wędkarskie, koszykówka, sporty walki

Gminny Klub Sportowy Żukowo, Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

październik

Bieg firm w Sulminie

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

październik

Mistrzostwa Gminy Żukowo w strzelectwie

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

LISTOPAD

2 listopada

Bluesowe Zaduszki

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

11 listopada

Turniej niepodległościowy piłki nożnej halowej KSM

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

14 listopada

Turniej piłki halowej Oldboys +35

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

21 listopada

Mistrzostwa Gminy w dwuboju sprawnościowym seniorek oraz trójboju siłowym seniorów- zakończenie Pucharu Gminy Żukowo 2015

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

listopad

Żukowska Liga Futsalu

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

     

GRUDZIEŃ

5 grudnia

Mikołajkowy turniej szachowy 2015

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

5 grudnia

Żukowska Liga Siatkówki - inauguracja sezonu 2015/16

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

20 grudnia

Jarmark Bożonarodzeniowy

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

grudzień

Żukowska Liga Futsalu - inauguracja sezonu 2015/16

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

Kalendarz Imprez Sportowych 2015

DATA IMPREZY

NAZWA IMPREZY

ORGANIZATOR

STYCZEŃ

1 stycznia

Noworoczny mecz piłki nożnej- inauguracja roku sportowego 2015

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

11 stycznia

XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

10/17/24/31 stycznia

Żukowska Liga Siatkówki

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

styczeń

Żukowska Liga Futsalu

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

LUTY

2 lutego – 15 lutego

Ferie z kulturą i sportem 2015

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

03/17 lutego

Mistrzostwa Gminy Żukowo w szachach

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

10 lutego

Gala Sportu-uroczystość podsumowania roku sportowego 2014

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

13 lutego

Muzyczne Walentynki

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

21/28 lutego

Żukowska Liga Siatkówki

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

28 lutego

Żukowska Liga Strzelecka

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

MARZEC

01/07/08/14/15/21/22 marca

Żukowska Liga Siatkówki

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

4 marca

Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej XXXIII edycja dla dzieci i młodzieży – eliminacje gminne

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

7 marca

Żukowska Liga Siatkówki Seniorów- zakończenie sezonu

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

9 marca

Dzień Kobiet- spektakl grupy teatralnej „Czeremuchy”

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

13 marca

Gminna Nagroda „Sucovia”

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

17/24 marca

Mistrzostwa Gminy Żukowo w warcabach

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

marzec

Żukowska Liga Futsalu- zakończenie sezonu

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

KWIECIEŃ

12/19 kwietnia

Mistrzostwa Gminy Żukowo w piłce siatkowej/span>

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

26 kwietnia

Żukowskie Biegi Przełajowe - Mistrzostwa Gminy Żukowo w biegach przełajowych

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

kwiecień

XXII Żukowskie Biegi Przełajowe -

Żukowska Liga Orlika

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

MAJ

3 maja

Święto Konstytucji 3 Maja

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

16/17 maja

Grand Prix Żukowa w piłce siatkowej

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

17 maja

Majówka z Nordic Walking

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

maj

Memoriał Henryka Boreckiego i Edwarda Wojdy Kadetów w zapasach

Fundacja Morena-Wega Żukowo

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

maj

Żukowska Liga Orlika

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

maj

10-lecie Klubu Sportowego Sulmin

KS Sulmin, Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

CZERWIEC

6 czerwca

Dzień Dziecka i Żukowska Mila Św. Norberta

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, GKS, Parafia pw. WNMP

7 czerwca

Otwarte Mistrzostwa Gminy Żukowo w judo

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

7/14 czerwca

Mistrzostwa Gminy Żukowo w piłce nożnej Seniorów „6”

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

10 czerwca

Wojewódzki Turniej gier i zabaw ruchowych dla osób niepełnosprawnych

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

20 czerwca

Sobótki

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

27 czerwca

Turniej Siatkówki Plażowej

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

czerwiec

Żukowska Liga Orlika

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

czerwiec

Otwarte Mistrzostwa Gminy Żukowo w karate

Gokken Chwaszczyno

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

czerwiec

Żukowski Trójbój Sportowy

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

LIPIEC

19/26 lipca

Mistrzostwa Gminy Żukowo w piłce nożnej seniorów 11”

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

 

5 lipca

12 lipca

19 lipca

26 lipca

Żukowskie Lato Muzyczne:

Koncert inauguracyjny

Koncert specjalny

Koncert niespodzianka

Koncert kaszubski

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, Parafia pw. WNMP

lipiec/sierpień

Wakacje z kulturą i sportem

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

lipiec/sierpień

Wystawa haftu kaszubskiego

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

SIERPIEŃ

22 sierpnia

Żukowo Freedom Festival

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

23 sierpnia

Rodzinny Turniej Rekreacyjny

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

27-30 sierpnia

Mistrzostwa Polski Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Futsalu

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

29 sierpnia

Turniej Siatkówki Plażowej

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

WRZESIEŃ

20/27 września

Mistrzostwa Gminy Żukowo w tenisie stołowym

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

wrzesień

Festiwal sportu – biegi przełajowe, piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, strzelectwo, tenis, zawody wędkarskie, koszykówka, sporty walki

Gminny Klub Sportowy Żukowo, Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

21/28 września

V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

PAŹDZIERNIK

październik

Festiwal sportu – biegi przełajowe, piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, strzelectwo, tenis, zawody wędkarskie, koszykówka, sporty walki

Gminny Klub Sportowy Żukowo, Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

październik

Bieg firm w Sulminie

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

październik

Mistrzostwa Gminy Żukowo w strzelectwie

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

LISTOPAD

2 listopada

Bluesowe Zaduszki

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

11 listopada

Turniej niepodległościowy piłki nożnej halowej KSM

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

14 listopada

Turniej piłki halowej Oldboys +35

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

21 listopada

Mistrzostwa Gminy w dwuboju sprawnościowym seniorek oraz trójboju siłowym seniorów- zakończenie Pucharu Gminy Żukowo 2015

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

listopad

Żukowska Liga Futsalu

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

     

GRUDZIEŃ

5 grudnia

Mikołajkowy turniej szachowy 2015

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

5 grudnia

Żukowska Liga Siatkówki - inauguracja sezonu 2015/16

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

20 grudnia

Jarmark Bożonarodzeniowy

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

grudzień

Żukowska Liga Futsalu - inauguracja sezonu 2015/16

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie

OGŁOSZENIE 2 z dnia 2014-10-03

OGŁOSZENIE 2 z dnia 2014-10-03

„Promocja gminy Żukowo oraz Ośrodka Kultury Sportu w Żukowie w ramach prowadzonej działalności III Ligowego Klubu Sportowego ZPN”                                        w okresie od zawarcia umowy do 31.12.2014r.

Nr. ogłoszenia: ZP.2/09/2014 z dnia 09.09.2014

SEKCJA I: ZAMAWIAJACY

 1. Nazwa i adres: Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, z siedzibą: ul. Mściwoja 6, 83-330 Żukowo, woj. pomorskie, tel. 58 680 08 48, strona internetowa                     www.okis-zukowo.pl
 2. Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

 1. Nazwa nadana zamówienia przez zamawiającego: „Promocja gminy Żukowo oraz Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie w ramach prowadzonej działalności              III Ligowego Klubu Sportowego Pomorskiego ZPN”.
 2. Rodzaj zamówienia: usługa
 3. Określenie przedmiotu oraz wielkości luz zakresu zamówienia:

a) Okres usługi: od zawarcia umowy do 31.12.2014r

b) Usługa zgodna z Zarządzeniem nr 4/2014 Dyrektora OKiS z dn. 04.08.2014r

c) Ramy programowe usługi promocji:

 • reprezentowanie Gminy Żukowo w rozgrywkach III ligi Pomorskiego ZPN, a także                   we wszystkich turniejach i spotkaniach , w których będą brali udział zawodnicy Wykonawcy;
 • prowadzenie działalności na rzecz sportu w Gminie Żukowo;
 • umieszczanie nazwy Gminy i OKiS przy nazwie drużyny we wszystkich materiałach i komunikatach medialnych;
 • umieszczanie herbu gminy i logo OKiS na strojach zawodników Wykonawcy;
 • zamieszczania na materiałach promocyjnych lub reklamowych (plakatach, folderach, zaproszeń, harmonogramach rozgrywek, regulaminach, itp.);
 • zgoda na bezpłatne wykorzystywanie wizerunku drużyny Wykonawcy                            w materiałach Gminy;
 • kolportowanie materiałów promocyjnych Gminy
 1. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 92621000-0 usługa promocji wydarzeń sportowych;
 2. Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.

.

SEKCJA III: PROCEDURA

 1. Tryb udzielenia zamówienia:Zamówienie z wolnej ręki
 2. Podstawa prawna:

Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.

 1. Uzasadnienie wyboru trybu:

Klub Sportowy Chwaszczyno jest jedynym klubem piłkarskim w Gminie Żukowo uczestniczącym w rozgrywkach centralnych Polskiego Związku Piłki Nożnej, czyli III Lidze „Bałtyckiej” prowadzonej przez Pomorski ZPN. Zasadne jest przyznanie funduszy na działalność Klubu, ze względu na to, że KS Chwaszczyno reprezentuje gminę na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Swoimi osiągnięciami i kolejnymi awansami do wyższych klas rozgrywkowych ( rok po roku ) klub zdobył zaufanie regionalnego społeczeństwa. Zawodnicy z Chwaszczyna godnie reprezentują naszą gminę w pojedynkach piłkarskich w woj. pomorskim (Kartuzy, Przodkowo, Wejherowo, Gdańsk, Gdynia oraz Kościerzyna) oraz poza nim (Koszalin, Drawsko Pomorskie, Police, Szczecin, Ustronie Morskie, Manowo, Dygowo - podział terytorialny III Lig Polskiego Związku Piłki Nożnej).

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

Nazwa i adres wykonawcy któremu zamawiający zamierza udzielić zamówienie:

KS Chwaszczyno, z siedzibą: ul. Żeromskiego 7, 80-209 Chwaszczyno, woj. pomorskie

OGŁOSZENIE 1 z dnia 2014-10-03

OGŁOSZENIE 1 z dnia 2014-10-03

„Promocja gminy Żukowo oraz Ośrodka Kultury Sportu w Żukowie w ramach prowadzonej działalności II Ligowego Klubu Sportowego ZPR”                                        w okresie od zawarcia umowy do 31.12.2014r.

Nr. ogłoszenia: ZP.1/09/2014 z dnia 09.09.2014

SEKCJA I: ZAMAWIAJACY

 1. Nazwa i adres: Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, z siedzibą: ul. Mściwoja 6, 83-330 Żukowo, woj. pomorskie, tel. 58 680 08 48, strona internetowa                     www.okis-zukowo.pl
 2. Rodzaj zamawiającego: Administracja samorządowa

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

 1. Nazwa nadana zamówienia przez zamawiającego: „Promocja gminy Żukowo oraz Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie w ramach prowadzonej działalności              II Ligowego Klubu Sportowego Pomorskiego ZPR”.
 2. Rodzaj zamówienia: usługa
 3. Określenie przedmiotu oraz wielkości luz zakresu zamówienia:

a) Okres usługi: od zawarcia umowy do 31.12.2014r

b) Usługa zgodna z Zarządzeniem nr 4/2014 Dyrektora OKiS z dn. 04.08.2014r

c) Ramy programowe usługi promocji:

 • reprezentowanie Gminy Żukowo w rozgrywkach II ligi Pomorskiego ZPR, a także                   we wszystkich turniejach i spotkaniach , w których będą brali udział zawodnicy Wykonawcy;
 • prowadzenie działalności na rzecz sportu w Gminie Żukowo;
 • umieszczanie nazwy Gminy i OKiS przy nazwie drużyny we wszystkich materiałach i komunikatach medialnych;
 • umieszczanie herbu gminy i logo OKiS na strojach zawodników Wykonawcy;
 • zamieszczania na materiałach promocyjnych lub reklamowych (plakatach, folderach, zaproszeń, harmonogramach rozgrywek, regulaminach, itp.);
 • zgoda na bezpłatne wykorzystywanie wizerunku drużyny Wykonawcy                            w materiałach Gminy;
 • kolportowanie materiałów promocyjnych Gminy
 1. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 92621000-0 usługa promocji wydarzeń sportowych;
 2. Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT): jest mniejsza niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.

.

SEKCJA III: PROCEDURA

 1. Tryb udzielenia zamówienia:Zamówienie z wolnej ręki
 2. Podstawa prawna:

Postępowanie wszczęte zostało na podstawie art. 67 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych.

 1. Uzasadnienie wyboru trybu:

Gminny Klubu Sportowy Żukowo jest jedynym klubem posiadającym sekcje piłki ręcznej w Gminie Żukowo oraz uczestniczącym w rozgrywkach centralnych Polskiego Związku Piłki Ręcznej, czyli w II Lidze prowadzonej przez Pomorski ZPR. Gminny Klub Sportowy Żukowo reprezentuje naszą Gminę w województwie pomorskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim oraz w warmińsko- mazurskim. Sekcja piłki ręcznej GKS Żukowo w sezonie 2013/2014 zajmowała                 9 miejsce, natomiast w połowie 2014r. ekipa plasuje się już na III miejscu                 w tabeli i traci jeden punkt do wicelidera. Najlepszym strzelcem II Ligi Pomorskiego ZPR w 2013 został zawodnik w/w klubu sportowego. W 2013r. GKS Żukowo zwyciężył w Pomorskich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS-ów.

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

Nazwa i adres wykonawcy któremu zamawiający zamierza udzielić zamówienie:

Gminny Klub Sportowy Żukowo, z siedzibą: ul. Mściwoja 6, 83-330 Żukowo,                      woj. pomorskie

Strona 1 z 5

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

 

Kalendarz imprez

luty 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Aktualna pogoda

Pochmurnie

-1°C

Żukowo

Pochmurnie
Wilgotność: 88%
Wtorek -3°C / 1°C Przeważnie zachmurzenie
Joomla templates by Joomlashine