1

2

3

ZAPOWIEDZI

Burmistrz Gminy Żukowo, Wojciech Kankowski i Przewodniczący Rady Miejskiej, Witold Szmidtke zapraszają na bezpłatne warsztaty szkoleniowe pt. „Media Społecznościowe szansa czy wyzwanie dla Organizacji Społecznych i aktywnych obywateli”, które odbędą się 7 grudnia br. w sali konferencyjnej (1 piętro) w budynku Urzędu Gminy, początek o godz 17:00.

Już w najbliższy weekend do Żukowa przyjadą tancerze z całej Polski! W tym roku mamy wyjątkową okazję i przyjemność współorganizować dwa turnieje ogólnopolskiej rangi!

Otrzymaliśmy zgodę na założenie Sztabu WOŚP w Żukowie, więc pełną parą ruszamy z przygotowaniami do tego wydarzenia. Jeśli chcesz zostać wolontariuszem, chcesz pomóc przy organizacji, możesz przekazać jakieś gadżety lub pieniądze na rzecz naszego Sztabu albo chciałbyś przeprowadzić zbiórkę pieniędzy w swojej szkole lub miejscu pracy - zgłoś się do nas!

W najbliższą sobotę zapraszamy na seance na Małej Scenie do Kina Radunia - Reaktywacja! Przygtowaliśmy dwa filmy dla dzieci i jeden dla dorosłych!

RELACJE

Bardzo dobrze spisali się młodzicy GKS-u Żukowo w drugim turnieju Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej, który został rozegrany 7-go listopada br. na hali SP NR 2 w Żukowie. Po pierwszym turnieju Żukowianie zajmowali trzecie miejsce z trzema punktami, aby awansować musieli wygrać przynajmniej dwa mecze i zdobyć sześć punktów. Udało się, zwycięstwa nad MTS-em Kwidzyn i PTF-em Gdańsk dały awans do półfinałów.

W sobotę 11 listopada dziękowaliśmy bohaterom w 99 rocznicę odzyskania niepodległości. Święto to było czasem reflekcji i wdzięczności za poświęcenie jakie ponieśli walczący o naszą Ojczyznę.

21 października odbyły się w Gdańsku Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach Szybkich. W zawodach wzięło udział 11 zespołów z Gdańska, Gdyni, Kwidzyna i Żukowa.

I Powiatowy Turniej KGW w Tomaszowie Mazowieckim był profesjonalnie zorganizowany. Impreza wzbudziła ogromne emocje wśród uczestniczek turnieju, a także wśród widowni. Chwaszczynianki wWspaniale spędziły na nim czas. Koło wzieło udział we wszystkich konkurencjach, ale nie zostały poddane ocenie, ponieważ ich obecność na nim miała charakter gościnny.

W dniach 18-22 października 2017r. w stolicy Chorwacji Zagrzebiu odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorek w Judo. Zawody zostały przeniesione do Chorwacji z Korei Północnej. Wśród dziewięcioosobowej reprezentacji Polski znalazła się Anita Formela.

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

 

Kalendarz imprez

listopad 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Aktualna pogoda

Śnieg z deszczem

0°C

Żukowo

Śnieg z deszczem
Wilgotność: 99%
Czwartek 4°C / 6°C Przeważnie zachmurzenie
Joomla templates by Joomlashine