1

2

3

ZAPOWIEDZI

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie serdecznie zaprasza na Wieczór Kabaretowy 14 października, na godzinę 18.00 w Restauracji Jagoda w Żukowie ( ul. Gdańska 20 A).

Gminne Igrzyska Sportowe

Przypominamy o zbliżającym się terminie Gminnych Igrzysk Sportowych, które odbędą się w Żukowie przy ul. Książąt Pomorskich w niedzielę 17 września od godziny 10.00 do godz. 15.00 . Prosimy o przesłanie zgłoszenia (zgłaszamy sam udział, listy zgłoszeniowe dostarczamy w dniu zawodów) do dnia 14.09.2017 godzina 15.00.

Żukowska Liga Futsalu

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon Żukowskiej Ligi Futsalu. 
Dnia 19 września o godzinie 18.30, w siedzibie Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie przy ul. Mściwoja 6, odbędzie spotkanie organizacyjne dotyczące XXVI sezonu ŻLF.
W pierwszej kolejności udział w rozgrywkach zapewniony mają uczestnicy poprzedniej edycji.
Planowany start rozgrywek 05.11.2017

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli zainteresowanych drużyny.

Wykaz drużyn zakwalifikowanych do poszczególnych rozgrywek na sezon 2017/2018:

Superliga: Budmax Przodkowo, Elas Pol Niestępowo, Levicare.pl, Wronex, Krauz Oil Szemud, Gabrex Żukowo, Old Stars Chwaszczyno, Amigo Przyjaźń.

I Liga: Pomorscy Aptekarze, Bayadera, Spartanie, Rockfin, Kiełpino Górne, Borkowo/Gruntcase, LZS Donimierz, Usługi Szklarskie Żukowo, Boterm Stacje Paliw, Mini Sam Małkowo, Czarne Diabły Żukowo, Gryf Pępowo

II Liga: Radunia Glincz, Gabrex Rutki, GKS Żukowo Ladies, KS Łapino, SKS Vigo Tuchom, Power Czaple, Oldboys Żukowo, Radunia Niestępowo, Rych- Malik Team, Elas Pol II Niestępowo.

Drużyny które wyraziły chęć dołączenia do rozgrywek: Gdańskie Autobusy i Tramwaje. 

Już w najbliższy weekend na Hali Widowiskowo Sportowej w Żukowie będą miały miejce turnieje tenisa stołowego: I Memoriał Zbigniewa Kucharskiego Turniej Otwarty Dla Amatorów i Weteranów oraz I Wojewódzkie Turnieje Kwalifikacyjne do GPP Młodzików I Kadetów (Juniorów Młodszych)

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie oraz Federacja Kaszëbë Baszka – Lës, zaprasza chętnych do nauki gry w Baśkę.

RELACJE

GMINNE IGRZYSKA SPORTOWE

W minioną słoneczną niedzielę, na żukowskim stadionie, odbyły się Gminne Igrzyska Sportowe, skierowane do mieszkańców sołectw oraz dzielnic miasta Żukowa. Inauguracji oraz uroczystego otwarcia dokonał Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie Witold Szmidtke. W scenariuszu imprezy przewidziane były konkurencje drużynowe oraz indywidualne. Do zawodów przystąpiło 60 uczestników z czterech drużyn, a były to: Sołectwo Miszewo, Sołectwo Żukowo Wieś, Gryf Pępowo oraz UKS Przyjaźń.

W sobotę, 16 września, odbyła się ostatnia tegoroczna wycieczka, zorganizowana w ramach "Wycieczki dla Seniora". Tym razem nasi podróżnicy zawędrowali na zachodnią część Kaszub. W planie wycieczki nie zabrakło: Kościerzyny, Łubiany, Somin, Płotowa i Bytowa.

W miniony weekend na hali widowskowo-sportowej w Żukowie rozegrany został V Memoriał Zbigniewa Kucharskiego odbywający się w ramach VIII Pomorskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w Żukowie.

Galeria zdjęć z zawodów Strongmanów i Puchar Burmistrza Gminy Żukowo - "Żukowski Gryf" - https://www.facebook.com/okiszukowo/posts/1360508920734510

Emocjonująca rywalizacja

Drugi turniej w siatkówkę plażową zakończony! W sobotę na boiska przy stadionie przyjechało 15 zespołów, turniej odbył się w dwóch kategoriach.

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

 

Kalendarz imprez

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Aktualna pogoda

Częściowe zachmurzenie

11°C

Żukowo

Częściowe zachmurzenie
Wilgotność: 88%
Środa 6°C / 16°C Częściowe zachmurzenie
Joomla templates by Joomlashine