1

2

3

ZAPOWIEDZI

W tym roku Żukowski Przełaj po raz 27, drugi raz w nowej odsłonie! Żukowo zaprasza na wspaniałą przygodę i zabawę z mnóstwem sportowych emocji i atrakcji! Już za kilka tygodni staniemy na starcie jednego z najstarszych biegów przełajowych na Pomorzu. Dodatkowo, by uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, zapraszamy wszystkich mieszkańców do Biegu Niepodległości na dystansie 5 km. Dla każdego uczestnika tego biegu pamiątkowa koszulka gratis!

Kampania odbędzie się w 2018r. od 2 maja - Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej do 11 listopada - 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski i proboszcz parafii pw. WNMP ks. Krzysztof Sagan zapraszają na gminne uroczystości obchodów Święta Konstytucji 3 Maja

Szczególy w załączonym regulaminie!

RELACJE

W minionym tygodniu zakończyliśmy IV kolejkę tegorocznych rozgrywek Żukowskiej Ligi Orlika. Na czele tabeli znajdują się trzy drużyny bez straty punktowej: Budmax Przodkowo, Czarne Diabły Żukowo oraz Magmar Kartuzy. Na drugim biegunie do tej pory bez punktów są SKS Vigo Tuchom, Gryf Pępowo oraz Pompa Team. W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzi zdobywca 13 bramek Maciej Bizewski z Budmax Przodkowo. Tuż za nim jest strzelec 11 bramek Karol Majchrzak Czarne Diabły Żukowo. Trzecie miejsce w tej klasyfikacji okupuje trzech zawodników Maciej Szemis i Szymon Wroński Budmax Przodkowo oraz Krzysztof Bazichowski  Power Czaple.

Przez czternaście weekendów od listopada do kwietnia rywalizowało ze sobą 8 zespołów na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Przyjaźni. Rozegranych zostało aż 56 meczy, w systemie mecze zasadnicze i rewanżowe.

Ten dzień na długo zapisze się w pamięci mieszkańców Chwaszczyna. W sobotnie popołudnie oficjalnie otwarto Strefę Kultury - długo oczekiwane miejsce spotkań mieszkańców.

Bardzo zacięta rywalizacja szykuje się o miejsca medalowe I – III i czwarte miejsce, które jest premiowane udziałem w turnieju Grand Prix!

  W miesiącu marcu Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie gościła najlepsze zespoły siatkarskie w najmłodszych kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców z naszego województwa. Odbyły się tam pierwsze rundy z całego cyklu rozgrywek Kinder + Sport, które są największą imprezą siatkarską tego typu w Polsce i Europie.

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

Kalendarz imprez

kwiecień 2018
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Aktualna pogoda

Przeważnie zachmurzenie

11°C

Żukowo

Przeważnie zachmurzenie
Wilgotność: 63%
Piatek 5°C / 12°C Przeważnie zachmurzenie
Joomla templates by Joomlashine