1

2

3

Tomasz Buczkowski, Marek Rybaczek i Marek Andrzejczak zwycięzcami memoriału im. Zbyszka Kucharskiego w Żukowie

Tradycyjnie, już po raz dziewiąty, sezon tenisa stołowego zainaugurowany został w Hali Widowiskowo – Sportowej Szkoły Podstawowej w Żukowie, jako IX Pomorski Festiwal Tenisa Stołowego.

Uroczystego otwarcia Festiwalu oraz rozpoczęcia sezonu tenisa stołowego w województwie pomorskim dokonała Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie p. Aleksandra Rogalewska – Kania. W ramach Festiwalu Tenisa Stołowego rozegrany został również Memoriał Zbyszka Kucharskiego. Wzięło w nim udział 48 zawodników, sklasyfikowanych w trzech kategoriach wiekowych -45, +45 oraz +60.

Drugiego dnia przy żukowskich stołach zmierzyli się także juniorzy młodsi, juniorzy i młodzicy. Łącznie blisko 150 dziewcząt i chłopców.

Wyniki poniżej

WYNIKI VI Memoriału im. Zbigniewa Kucharskiego rozegranego w dniu 09.09.2017 r. w ramach IX Pomorskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w Żukowie

Kategoria „- 45”

M-ce Nazwisko Imię
1. Buczkowski Tomasz
2. Łukaszewski Łukasz
3. Konkel Krzysztof
4. Siudek Tomasz
5. Rudo Adam
6. Alot Maksymilian
7. Sadowski Jacek
8. Kulczyński Hubert
9. Alot Nina
10. Orliński Mariusz
11. Zdrojewska Emilia
12. Stemka Zbigniew
13. Kuziemkowski Krystian
14. Geiger Andrzej
15. Płaszkowski Arkadiusz
16. Butko Lucjan
17. Marczuk Jakub
18. Bojanowski Mateusz
20. Rogiewicz Piotr
21. Kąkol Seweryn
22. Majkowski Dominik
23. Majkowska Andżelika
24. Betiuk Łukasz

Kategoria „+ 45”

M-ce Nazwisko Imię
1. Rybaczek Marek
2. Orzęcki Radosław
3. Kuziemkowski Zbigniew
4. Klassa Michał
5. Urbańczyk Mieczysław
6. Molenda Dariusz
7. Augustyniak Tomasz
8. Majkowski Władysław
9. Wojciechowski Henryk
10. Kubacki Adam
11. Czajkowski Jarosław
12. Gruszczyński Krzysztof
13. Chłopecki Jaromir
14. Grudzień Roman
15. Malinowski Tomasz
16. Butko Grzegorz

Kategoria „+ 60”

M-ce Nazwisko Imię
1. Andrzejczak Marek
2. Bukowski Tadeusz
3. Kwidziński Bogdan
4. Płotek Wiesław
5. Płotek Krzysztof
6. Sinkiewicz Józef
7. Szanza Zygmunt
8. Tuszer Franciszek

WYNIKI I WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU KWALIFIKACYJNEGO JUNIOREK I JUNIORÓW rozegranego w dniu 09.09.2017 r. w ramach IX Pomorskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w Żukowie

JUNIORKI

M-ce NAZWISKO I IMIĘ KLUB SPORTOWY I         WTK         pkt I           WTK       m SUMA
1. WRÓBEL Weronika MRKS Gdańsk 70 1. 70
2. CZAJA Zuzanna MRKS Gdańsk 66 2. 66
3. KRAKOWIAK Ewa GKTS Gdańsk 62 3. 62
4. ALOT Nina UKS SKOCZEK Sopot 59 4. 59
5. OLEKSIK Paulina MRKS Gdańsk 57 5. 57
6. LICBARSKA Adrianna MRKS Gdańsk 55 6. 55
7. ZDROJEWSKA Emilia UKS SKOCZEK Sopot 53 7. 53
8. DRAWS Ewa UKS LIS Sierakowice 51 8. 51
9. PRĘDA Paulina KS AZS AWFiS Gdańsk 50 9. 50
10. DIETRICH Julia MRKS Gdańsk 48 10. 48
11. TRACZYK-KĘPA Beata MRKS Gdańsk 45 11-12. 45
12. SOCHA Jaśmina UKS Orlik Gdynia 45 11-12. 45
13. DRAWS Anna UKS LIS Sierakowice 39 13-16. 39
14. TRACZYK-KĘPA Kalina MRKS Gdańsk 39 13-16. 39
15. GODLEWSKA Paulina MTS Kwidzyn 39 13-16. 39
16. STEFANIAK Amelia MTS Kwidzyn 39 13-16. 39
17. CZAJKOWSKA Weronika MTS Kwidzyn 24 17-24. 24
18. NAKONIECZNA Zofia MTS Kwidzyn 24 17-24. 24
19. GUZ Dominika MTS Kwidzyn 24 17-24. 24

JUNIORZY

M-ce NAZWISKO I IMIĘ KLUB SPORTOWY I           WTK         pkt I             WTK       m Suma
1. KWIATKOWSKI Patryk UKS OLIMPIA Gniew 70 1. 70
2. MATEREK Kacper MRKS Gdańsk 66 2. 66
3. MICHNA Dawid UKS LIS Sierakowice 62 3. 62
4. SMELA Sylwester MTS Kwidzyn 59 4. 59
5. DOSZ Przemysław KTS-K GOSRiT Luzino 57 5. 57
6. ŁĘCKI Maciej MRKS Gdańsk 55 6. 55
7. ALOT Maksymilian MRKS Gdańsk 53 7. 53
8. GŁUSZKIEWICZ Jakub MTS Kwidzyn 51 8. 51
9. MARCZUK Jakub LUKS Straszyn 50 9. 50
10. MICHNA Samuel UKS LIS Sierakowice 48 10. 48
11. MROCZKOWSKI DAWID MTS Kwidzyn 45 11-12. 45
12. RUDO Adam LUKS Straszyn 45 11-12. 45
13. FORMELA Rafał MRKS Gdańsk 39 13-16. 39
14. SCHAEFER Maciej MTS Kwidzyn 39 13-16. 39
15. NIEWIADOMSKI Kamil ATS Małe Trójmiasto Rumia 39 13-16. 39
16. KOWALCZYK Piotr MTS Kwidzyn 39 13-16. 39
17. DOROŚ Hubert MTS Kwidzyn 24 17-24. 24
18. TUL Franciszek MTS Kwidzyn 24 17-24. 24
19. RADZIKOWSKI Karol niestowarzyszony 24 17-24. 24
20. GUTKOWSKI Kacper MTS Kwidzyn 24 17-24. 24
21. KACZOROWSKI Leon MTS Kwidzyn 24 17-24. 24
22. KOWALCZYK Jakub MTS Kwidzyn 24 17-24. 24
23. SABISZEWSKI Kacper MTS Kwidzyn 24 17-24. 24
24. OBUCHOWSKI Jakub niestowarzyszony 24 17-24. 24
25. CZAJKOWSKI Mikołąj MTS Kwidzyn 18 25-28. 18
26. GŁUSZKIEWICZ Jan MTS Kwidzyn 18 25-28. 18
27. STEFANIAK Mateusz MTS Kwidzyn 18 25-28. 18

WYNIKI I WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU KWALIFIKACYJNEGO JUNIOREK I JUNIORÓW MŁODSZYCH rozegranego w dniu 08.09.2017 r. w ramach IX Pomorskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w Żukowie

 

JUNIORKI MŁODSZE

M-ce NAZWISKO I IMIĘ Klub I                         WTK           pkt I               WTK     m
1. CZAJA Zuzanna MRKS Gdańsk 60 1.
2. DIETRICH Julia MRKS Gdańsk 57 2.
3. DRAWS Ewa UKS LIS Sierakowice 54 3.
4. TRACZYK-KĘPA Beata MRKS Gdańsk 52 4.
5. NOWAK Ramona KUKS REMUS Kościerzyna 50 5.
6. SZURGOT Anna KS Beniaminek 06 Starogard 48 6.
7. GUZ Dominika MTS Kwidzyn 46 7.
8. SŁOMIŃSKA Marta UKS SKOCZEK Sopot 44 8.
9. WOLLSCHLAGER Liliana GKTS Gdańsk 42 9.
10. ZIÓŁEK Nadia UKS SKOCZEK Sopot 41 10.
11. ZIMNICKA Marta MRKS Gdańsk 39 11.
12. FELSKOWSKA Martyna UKS REMUS Miechucino 38 12.
13. SZURGOT Agdata KS Beniaminek 06 Starogard 35 13-14.
14. GODLEWSKA Paulina MTS Kwidzyn 35 13-14.
15. POROŻYŃSKA Kornelia MRKS Gdańsk 32 15-16.
16. DZWONKOWSKA Marta UKS Olimpia Gniew 32 15-16.
17. DRAWS Anna UKS LIS Sierakowice 27 17-20.
18. LIPSKA Małgorzata MRKS Gdańsk 27 17-20.
19. CZAJKOWSKA Weronika MTS Kwidzyn 27 17-20.
20. KALKOWSKA Agata KS Beniaminek 06 Starogard 27 17-20.
21. TRACZYK-KĘPA Kalina MRKS Gdańsk 21 21-24.
22. CZAJA Julia MRKS Gdańsk 21 21-24.
23. ROPEL Zuzanna UKS REMUS Miechucino 21 21-24.
24. FIJAŁ Oliwia UKS Kosynier Sobowidz 21 21-24.
25. MATUSZEWSKA Kinga UKS Olimpia Gniew 17 25-28

 JUNIORZY MŁODSI

M-ce NAZWISKO I IMIĘ KLUB SPORTOWY I           WTK pkt I               WTK         m-ce
1. NIEWIADOMSKI Kamil ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 60 1.
2. SMELA Sylwester MTS Kwidzyn 57 2.
3. GŁUSZKIEWICZ Jakub MTS Kwidzyn 54 3.
4. MICHNA Samuel UKS LIS Sierakowice 52 4.
5. FORMELA Rafał MRKS Gdańsk 50 5.
6. BOHN Krzysztof ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 48 6.
7. PEIKOWSKI Fabian KS BENIAMINEK 03 Starogard Gd. 46 7.
8. SĘKOWSKI Piotr GKTS Gdańsk 44 8.
9. KOPECKI Radosław MTS Kwidzyn 42 9.
10. MROCZKOWSKI Dawid MTS Kwidzyn 41 10.
11. KAMOLA Dawid MTS Kwidzyn 39 11.
12. PUCZYŃSKI Jakub UKS OLIMPIA Gniew 38 12.
13. RUCIŃKI Mikołaj PMDK Miastko 36 13.
14. Rembalski Kajetan UKS Skoczek Sopot 35 14.
15. BUTKO Lucjan LKS Pogoń Lębork 33 15.
16. SĘKOWSKI Jan KS AZS AWFiS Gdańsk 31 16.
17. PEPLIŃSKI Piotr UKS OLIMPIA Gniew 27 17-20.
18. GRZESIUK Kajetan UKS KOSYNIER Sobowidz 27 17-20.
19. STEFANIAK Mateusz MTS Kwidzyn 27 17-20.
20. KRZEBIETKE Kacper UKS Remus Miechucino 27 17-20.
21. SZORNAK Robert ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 21 21-24.
22. NICGORSKI Jakub GKTS Gdańsk 21 21-24.
23. GŁODOWSKI Wiktor UKS Remus Miechucino 21 21-24.
24. PAWLUKIEWICZ Bartek UKS KOSYNIER Sobowidz 21 21-24.
25. DYLAK Grzegorz ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 15 25-28
26. KICIŃSKI Jakub UKS KOSYNIER Sobowidz 15 25-28.
27. HENRICH Kamil UKS Skoczek Sopot 15 25-28.
28. RYCHARSKI Piotr GKTS Gdańsk 15 25-28.
29. CZAJKOWSKI Mikołaj MTS Kwidzyn 11 29-30.
30. SABISZEWSKI MTS Kwidzyn 11 29-30.

WYNIKI I WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU KWALIFIKACYJNEGO MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW rozegranego w dniu 08.09.2017 r. w ramach IX Pomorskiego Festiwalu Tenisa Stołowego w Żukowie

MŁODZICZKI

M-ce NAZWISKO I IMIĘ KLUB SPORTOWY I         WTK pkt I               WTK         m-ce Suma
1. WOLLSCHLAGER Liliana GKTS Gdańsk 50 1. 50
2. GUZ Dominika MTS Kwidzyn 47 2. 47
3. GODLEWSKA Paulina MTS Kwidzyn 44 3. 44
4. FELSKOWSKA Agata UKS REMUS Miechucino 42 4. 42
5. ZIMNICKA Marta MRKS Gdańsk 40 5. 40
6. DRAWS Anna UKS LIS Sierakowice 39 6. 39
7. CZAJKOWSKA Weronika MTS Kwidzyn 38 7. 38
8. TRACZYK-KĘPA Kalina MRKS Gdańsk 36 8. 36
9. FELSKOWSKA Jagoda UKS REMUS Miechucino 35 9. 35
10. NURZYŃSKA MAŁGORZATA GKTS Gdańsk 34 10. 34
11. FIJAŁ Oliwia UKS Kosynier Sobowidz 31 11-12. 31
12. CZAJA Julia MRKS Gdańsk 31 11-12. 31
13. MAJKOWSKA Andżelika UKS Juvenia Półczno 29 13-14. 29
14. STEFANIAK Amelia MTS Kwidzyn 29 13-14. 29
15. DRYWA Wiktoria UKS REMUS Miechucino 26 15-16. 26
16. NAKONIECZNA Zofia MTS Kwidzyn 26 15-16. 26

MŁODZICY

M-ce NAZWISKO I IMIĘ KLUB SPORTOWY I         WTK pkt I               WTK         m-ce Suma
1. MICHNA Samuel UKS LIS Sierakowice 50 1. 50
2. SĘKOWSKI Jan KS AZS AWFiS Gdańsk 47 2. 47
3. BIAŁK Szymon UKS ORLIK Gdynia 44 3. 44
4. LIBERA Jakub UKS ORLIK Gdynia 42 4. 42
5. SĘKOWSKI Piotr KS AZS AWFiS Gdańsk 40 5. 40
6. REMBALSKI Kajetan UKS Skoczek Sopot 39 6. 39
7. TARAKAN Miłosz 3STS Starogard Gdański 38 7. 38
8. MAJKOWSKI Dominik UKS Juwenia Pólczno 36 8. 36
9. BIERNACKI Piotr PMDK Miastko 35 9. 35
10. RADZIKOWSKI Karol Niestowarzyszony 34 10. 34
11. OBUCHOWSKI Jakub Niestowarzyszony 31 11-12. 31
12. SZORNAK Robert ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 31 11-12. 31
13. KACZOROWSKI Leon MTS Kwidzyn 29 13-14. 29
14. STEFANIAK Mateusz MTS Kwidzyn 29 13-14. 29
15. GŁUSZKIEWICZ Jan MTS Kwidzyn 26 15-16. 26
16. NOWOTNIAK Jakub MRKS Gdańsk 26 15-16. 26
17. ŻALA Marcel UKS KOSYNIER Sobowidz 24 17-18. 24
18. HENRICH Kamil UKS Skoczek Sopot 24 17-18. 24
19. KOWALCZYK Jakub MTS Kwidzyn 21 19-20. 21
20. KRZEPOTA Jakub Orlik Gdynia 21 19-20. 21
21. KRZEBIETKE Wiktor UKS REMUS Miechucino 18 21-22. 18
22. ROSIŃSKI Tomasz MRKS Gdańsk 18 21-22. 18
23. PAWLUKIEWICZ Kacper UKS KOSYNIER Sobowidz 16 23-24. 16
24. SZENK Szymon Orlik Gdynia 16 23-24. 16
25. TUL Franciszek MTS Kwidzyn 13 25-26. 13
26. SENDER Paweł GKTS Gdańsk 13 25-26. 13
27. MECH Bartosz Orlik Gdynia 11 27-28. 11
28. POŁBIŃSKI Dawid MRKS Gdańsk 11 27-28. 11
29. GUTKOWSKI Kacper MTS Kwidzyn 9 29-30. 9
30. SABISZEWSKI Kacper MTS Kwidzyn 9 29-30. 9
31. KULAS Krzysztof LUKS Panda Sierakowice 8 31-32. 8
32. CYPERSKI Dawid LUKS Panda Sierakowice 8 31-32 8

 

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Aktualna pogoda

Pochmurnie

0°C

Żukowo

Pochmurnie
Wilgotność: 76%
Czwartek -2°C / 0°C Pochmurnie
Joomla templates by Joomlashine