1

2

3

Mistrzostwa Gminy Żukowo w 6 Piłkarskich

29 lipca br. na stadionie w Żukowie, zakończyła się rywalizacja Mistrzostw Gminy Żukowo w „6” Piłkarskich seniorów. Tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Dormar Meble Żukowo.

Do zawodów zgłosiło się 18 drużyn. Mistrzostwa rozgrywane były w dwóch etapach, pierwszym były rozegrane eliminacje grupowe drugim tura finałowa. Runda finałowa rozgrywana była w dwóch grupach. Z grup do półfinału awansowały zespoły Borkowo i Sparta Miechucino oraz Dormar Meble Otomino i Specjal Team. W pierwszym półfinale Borkowo pewnie pokonało 3:1 Specjal Team, w drugim Dormar Meble Otomino 2:0 Spartę Miechucino. W meczu o III miejsce padł remis 1:1 i do rozstrzygnięcia spotkania potrzebne były rzuty karne . Te lepiej wykonywali zawodnicy Sparty Miechucino pokonując 3:2 Specjal Team. W finale Dormar Meble Otomino zwyciężyło 4:3 Borkowo. Najlepsze drużyny otrzymały z rąk Burmistrza Gminy Żukowo Wojciech Kankowskiego, Dyrektor OKiS Aleksandry Rogalewskiej – Kani oraz Przewodniczącego KKFSiR RM w Żukowie Andrzeja Karczewskiego puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy.

W załączniku znajduje się komplet wyników.