1

2

3

Sławomir Toczek najsilniejszym w Żukowie

W minioną niedzielę do Żukowa przyjechali najsilniejsi by zawalczyć o możliwość wzięcia udziału w Mistrzostwach Świata Masters 2018. Byli to: Grzegorz Peksa, Krzysztof Schabowski, Sławomir Toczek, Piotr Czapiewski, Artur Walczak i Robert Kalinowski.

Polscy siłacze zmierzyli się w sześciu konkurencjach: spacer farmera, waga płaczu, załadunek kul, spacer buszmena, martwy ciąg oraz ciągnięcie platformy z przedstawicielkami firmy Tercja. Bardzo widowiskową konkurencją był martwy ciąg, który polegał na podnoszeniu z podłoża samochodu z floty firmy Auto Miras z Pępowa do momentu, w którym wykonujący ćwiczenie ma proste plecy oraz nogi w kolanach.

Nie zabrakło również konkurencji dla mieszkańców. Mężczyźni mogli spróbować swoich sił w spacerze farmera, panie przy wadze płaczu. Spośród dzieci przeprowadzono konkurs na najbardziej „chude”.

Z pierwszą lokatą i 34 punktami walkę zakończył Sławomir Toczek. To on, dzięki żukowskim eliminacjom pojedzie na Mistrzostwa Świata Weteranów. Nie wszystkie starcia były dla tego strongmana łaskawe. W pięciu konkurencjach zdobył najwyższe noty. Jednak wszystko zależało od tej ostatniej, podczas której zawodnicy ciągnęli platformę z hostessami.

Drugie miejsce zajął Krzysztof Schabowski. Stawkę zamykał Robert Kalinowski. Kolejno na miejscach uplasowali się Piotr Czapiewski, Artur Walczak i Grzegorz Peksa.

Sędzią głównym zmagań był Jarek Dymek. A zmagania komentował Irek Bieleninik. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski.

Zdjęcia https://www.facebook.com/pg/okiszukowo/photos/?tab=album&album_id=1642586339193432

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

luty 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine