1

2

3

Rodzina Wrońskich mistrzami Rodzinnego Turnieju Piłki Nożnej!

W minioną niedzielę, na sztucznej murawie żukowskiego stadionu przy ul. Książąt Pomorskich odbył się Rodzinny Turniej Piłki Nożnej. W turnieju udział wzięło 153 zawodników z 15 drużyn, złożonych z członków rodzin, które rywalizowały między sobą w dziesięciominutowych pojedynkach. Drużyny w rundzie eliminacyjnej rozlosowane zostały do trzech grup. Przed rozpoczęciem turnieju odbyło się losowanie, którego dokonali przedstawiciele drużyn.

W grupie A zaprezentowały się Rodziny: Rychert, Miąskowscy, Bosz, Kąkol, Rybandt. W grupie B: Skrzyńscy, Szadach, Ptach, Choszcz, Jóskowscy. W grupie C: Teca, Kostuch, Polaszek, Wrońscy, Wnuk-Lipińscy.

Finałowy mecz przyniósł wiele emocji, gdyż zmierzyły się w nim dwie najsilniejsze drużyny tego dnia: Rodzina Wrońskich oraz Rodzina Kostuch. Zwycięzca mógł być tylko jeden, a została nim Rodzina Wrońskich, która w swoich szeregach miała Mistrza Olimpijskiego Andrzeja Wrońskiego, który bronił dostępu do rodzinnej bramki tym razem jako bramkarz. W pojedynki finałowym przeciwnikiem Rodziny Wrońskich była Rodzina Kostuch. W normalnym czasie gry padł remis 1:1 i o końcowym sukcesie musiały zdecydować rzuty karne, te lepiej wykonywali zawodnicy Rodziny Wrońskich (4:3) i tym samym została mistrzem Rodzinnego Turnieju Piłkarskiego w Żukowie na rok 2018.

W „małym finale” zmierzyły się drużyny reprezentujące Rodziny Bosz oraz Teca. Wynik meczu to 1:0 dla Rodziny Bosz i to oni zajęli trzecie miejsce.

Na zakończenie turnieju uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy. Dekoracji zwycięzców jak i uczestników dokonali Burmistrz gminy Żukowo Wojciech Kankowski,  Przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Żukowie Andrzej Karczewski oraz Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie Aleksandra Rogalewska. Wylosowano również nagrodę niespodziankę, jaką był zestaw gier planszowych, i którą wylosował dla Rodziny Ptach, jeden z najmłodszych członeków Rodziny Wrońskich, Marcel.

W załączniku komplet wyników.

Zdjęcia: https://www.facebook.com/pg/okiszukowo/photos/?tab=album&album_id=1642488449203221

Pobierz załącznik:

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

km

 

Kalendarz imprez

luty 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Aktualna pogoda

Cannot get Żukowo location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Joomla templates by Joomlashine