1

2

3

SUKCESY NAJMŁODSZYCH SPORTOWCÓW Z CHWASZCZYŃSKIE PODSTAWÓWKI W KINDER + SPORT 2018!

  W miesiącu marcu Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie gościła najlepsze zespoły siatkarskie w najmłodszych kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców z naszego województwa. Odbyły się tam pierwsze rundy z całego cyklu rozgrywek Kinder + Sport, które są największą imprezą siatkarską tego typu w Polsce i Europie.

Kinder + Sport to program edukacyjny przygotowany przez Grupę Ferrero we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, która ma na celu promocję aktywnego stylu życia wśród młodych pokoleń oraz ich rodzin na całym świecie. Patronat honorowy objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Polsce od 2008 roku program Kinder + Sport inspiruje najmłodszych do aktywnego spędzania wolnego czasu, jak również zapewnia im możliwość uczestnictwa w licznych wydarzeniach sportowych organizowanych  w ramach projektu.Rozgrywki, których Finał Ogólnopolski odbędzie się w wakacje w Zabrzy rozgrywane są dla dziewcząt i chłopców w następujących kategoriach: czwórki" - rocznik 2005, „trójki" - rocznik 2006, „dwójki" - rocznik 2007.          

Od kilku lat w rozgrywkach z sukcesami uczestniczą młodzi sportowcy z UKS Wilki działającego przy Szkole Podstawowej w Chwaszczynie. Chwaszczyński klub jest jednym z najbardziej aktywnych ośrodków siatkarskich w naszym województwie, tutaj bowiem organizuje się wiele różnych turniejów mini siatkówki dla dziewcząt i chłopców, również w ramach projektu Kinder + Sport .                                                                                                                                                 Oto wyniki turniejów rozegranych w Chwaszczynie:  

OTWARTE MISTRZOSTWA GDAŃSKA

W KATEGORII „3” DZIEWCZĄT

19.03.2018 r.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

1 miejsce UKS JASIENIAK I - 51 pkt.

2 miejsce STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA I- 46 pkt.

3 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO I- 43 pkt.

4 miejsce MTS KWIDZYN I- 41 pkt.

5 miejsce STĘŻYCA I- 40 pkt.

6 miejsce REDA CIECHOCINO I

7 miejsce GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI I- 39 pkt.

8 miejsce APS RUMIA- 38 pkt.

9 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO II- 37 pkt.

10 miejsce SP 9 RUMIA I- 36 pkt.

11 miejsce SKFiS KaEmKa Starogard Gdański I- 35 pkt.

12 miejsce UKS JASIENIAK II- 34 pkt.

13 miejsce SKFi S KaEmKa Starogard Gdański- 33 pkt.

14 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO III- 32 pkt.

15 miejsce SP 9 RUMIA II- 31 pkt.

16 miejsce STĘŻYCA II- 30 pkt.

17 miejsce STĘŻYCA III- 29 pkt.

18 miejsce MTS KWIDZYN IV- 28 pkt.

19 miejsce MTS KWIDZYN II- 27 pkt.

20 miejsce STĘŻYCA IV- 26 pkt.

21 miejsce KOCZAŁA I- 25 pkt.

22 miejsce MTS KWIDZYN III- 24 pkt.

23 miejsce KOCZAŁA II- 23 pkt.

OTWARTE MISTRZOSTWA GDAŃSKA

W KATEGORII „4” CHŁOPCY

17.03.2018 r.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

1 miejsce SKFiS KaEmKa Starogard Gdański I- 51 pkt.

2 miejsce TREFL GDAŃSK I- 46 pkt.

3 miejsce SKFiS KaEmKa Starogard Gdański II- 43 pkt.

4 miejsce BRYZA SIEMIEROWICE- 41 pkt.

5 miejsce UKS JASIENIAK GDAŃSK- 40 pkt.

6 miejsce UKS SUCHANIK GDAŃSK- 39 pkt.

7 miejsce SP MASZEWO LĘBORSKIE- 38 pkt.

8 miejsce UKS OLIMPIJCZYK PRUSZCZ GDAŃSKI- 37 pkt.

9 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO- 36 pkt.

OTWARTE MISTRZOSTWA GDAŃSKA

W KATEGORII „2” DZIEWCZĄT

18.03.2018 r.

Do rywalizacji przystąpiło 53 zespoły!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

1 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO- 51 pkt.

2 miejsce PIAST KOBYLNICA- 46 pkt.

3 miejsce PĘPOWO- 43 pkt.

4 miejsce UKS JASIENIAK GDAŃSK I-41 pkt.

5 miejsce SP GNIEŻDŻEWO- 40 pkt.

6 miejsce STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA I- 39 pkt.

7 miejsce AS TREFL GDAŃSK I- 38 pkt.

8 miejsce WILKI/KaEmKa- 37 pkt.

9 miejsce SPS LĘBORK I- 36 pkt.

10 miejsce PĘPOWO- 35 pkt.

11 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO III- 34 pkt.

12 miejsce SKFiS KaEmKa Starogard Gdański II- 33 pkt.

13 miejsce PĘPOWO IV- 32 pkt.

14 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO II- 31 pkt.

15 miejsce GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI II- 30 pkt.

16 miejsce SUBKOWY II- 29 pkt.

17 miejsce KOBYLNICA II- 28 pkt.

18 miejsce SUBKOWY I- 27 pkt.

19 miejsce AS TREFL GDAŃSK II- 26 pkt.

20 miejsce ŁEBIEŃ- 25 pkt.

21 miejsce UKS JASIENIAK GDAŃSK III- 24 pkt.

22 miejsce SPS LĘBORK II- 23.pkt

23 miejsce SKFiS KaEmKa Starogard Gdański- 22 pkt.

24 miejsce SPS LĘBORK III- 21 pkt.

25 miejsce GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI I- 20 pkt

26 miejsce RUMIA IV- 19 pkt.

27 miejsce STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA III- 18 pkt.

28 miejsce RUMIA II- 17 pkt.

29-35 miejsce - 16 pkt.

UKS WILKI CHWASZCZYNO II

STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA II

RUMIA III

GDYŃSKA AKADEMIA SIATKÓWKI III

AS TREFL GDAŃSK III

UKS WILKI CHWASZCZYNO IV

UKS WILKI CHWASZCZYNO VI

36-42 miejsce- 15 pkt.

SUCHANIK GDAŃSK I

SPS LĘBORK IV

KOBYLNICA III

UKS SUCHANIK GDAŃSK V

PĘPOWO III

UKS JASIENIAK GDAŃSK II

42-48 miejsce- 14 pkt.

STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA IV

UKS SUCHANIK II

SPS LĘBORK V

PIAST KOBYLNICA IV

PIAST KOBYLNICA V

UKS SUCHANIK GDAŃSK IV

RUMIA VI

48-53 miejsce- 13 pkt.

SKFiS KaEmKa Starogard Gdański I

SP GNIEŻDŻEWO I

SKFiS KaEmKa Starogard Gdański

RUMIA I

UKS SUCHANIK GDAŃSK III

UKS WILKI CHWASZCZYNO VII

RUMIA V

 

OTWARTE MISTRZOSTWA GDAŃSKA

W KATEGORII „3” CHŁOPCÓW

17.03.2018 r.

Do rywalizacji zgłosiły się 23 drużyny.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

1 miejsce SKFi S KaEmKa Starogard Gdański I- 51 pkt.

2 miejsce UKS JASIENIAK I - 46 pkt.

3 miejsce TREFL GDAŃSK I- 43 pkt.

4 miejsce TREFL GDAŃSK II- 41 pkt.

5 miejsce UKS SUCHANIK GDAŃSK I 40 pkt.

6 miejsce DZIEMIANY I – 39 pkt.

7 miejsce SKFi S KaEmKa Starogard Gdański II- 38 pkt.

8 miejsce UKS WILKI CHWASZCZYNO- 37 pkt.

9 miejsce UKS JASIENIAK II- 36 pkt.

10 miejsce SPS LĘBORK- 35 pkt.

11 miejsce DZIEMINY II- 34 pkt.

12 miejsce UKS SUCHANIK GDAŃSK II 33 pkt.


Bardzo dobrze spisała się 2-ka chłopców z UKS Wilki, która zajęła 3 miejsce w rozgrywkach, które odbyły się równolegle w Gdańsku! Wszystkim naszym sportowcom gratulujemy!

Dyrekcja szkoły oraz Trenerzy składają ogromne podziękowania Ośrodkowi Kultury i Sportu w Żukowie za pomoc w zorganizowaniu wszystkich turniejów!

Informację i zdjęcie nadesłał Robert Zochniak

follow me on Twitter   follow me on facebook   follow me on youtube

Wyszukiwarka

Newsletter

kdr

pk

 

 

Kalendarz imprez

czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Aktualna pogoda

Przeważnie zachmurzenie

16°C

Żukowo

Przeważnie zachmurzenie
Wilgotność: 62%
Poniedziałek 10°C / 18°C Przelotne burze
Joomla templates by Joomlashine